Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig tudtam mikor jön meg...

Mindig tudtam mikor jön meg most teljesen tanácstalan vagyok? Ilyen tünetekre van ötletetek?

Figyelt kérdés

Ma vagy a 11 vagy a 6 dpo-n vagyok.Teljesen tanácstalan lettem.:( Már azt sem tudom a ciklusom hányadik napján vagyok. A peteérésemet a programok is áttették egy kkésőbbi időpontra.(2 nagy felugrás volt benne). De a másodiktól vannak tüneteim(mellégés, fehér a bimbóm közepe, hámlik, mensi érzés stb.) Az első felugrás a görbémben pont a megfelelő időben volt(eddigi peteérések alapján).Ott volt a legjobb minőségű nyák, petefészekfájdalom stb. Lehet hogy trifázisos a görbém és ezt értelemzi félre a rendszer?

Ebben a hónapban ittam először a cickafarkat. Arról sosem hallottam hogy kitolná a peteérést inkább ellenkezőleg.

Már 14 hónapja próbálkozunk és teljesen tanácstalan vagyok. Ilyen görbém és a melleim se voltak még ilyenek ezelőtt.

Szerintetek?


2009. márc. 2. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem annyira ne bízz ezekben a programokban, azok mindig csak átlagolnak.Nekem is volt már így, hogy későbbre tette a peteérésemet a hő miatt!!Inkább bízz a saját testedben és megérzéseidben!!!Ha volt jó minőségű nyák és petefészek fájdalom, akkor hidd el e testednek!!
2009. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!