Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb a prolaktin színtem,...

Magasabb a prolaktin színtem, de tutira van peteérésem, ez hogyan lehet, de baba mégsem sikertült eddig?

Figyelt kérdés
A prolaktin szintem 951 volt a menszesz első napján, de én félidőben a 14. nap körül mindig érzem, hogy vagy a jobb, vagy a bal petefészkemnél peteérés van. Mindig görcsölök egy napig és tojásfehérje folyásom van. Mi lehet ennek az oka. Akinek magas a prolaktin szintje, annak nincs peteérése, nem? Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 2. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van peteérés, de nem biztos, hogy van tüszőrepedés, én orvoshoz mennék egy UH-s cikluskövetésre, ott minden kiderül.....
2009. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy van peteérés vagy sem,a magas prolaktinszintet gyógyszeresen kezelni kell.Olvass utána a neten .
2009. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, szedtem a PreMens nevű tablettát(nem gyógyszer), s csodák csodája, három hónap múlva megfogant a most 8 hónapos kisfiam. Azóta a nőgyógyászom mindenkinek előszeretettel ajánlja.
2009. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!