Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, de a vágy...

Babát szeretnék, de a vágy már sehol. Mi a megoldás, hogy a babatervezés ne csak gyerekcsinálás legyen?

Figyelt kérdés
Második babával próbálkozunk 9 hónapja. A legnagyobb baj azon kívül, hogy egyre görcsösebben szeretném, hogy a szülés óta egyre kevésbé kívánom a szexet. Tul.képp ha életem végéig nem kéne szexelni, az lenne a legjobb. Talán egy hónapban ha egy-két nap kívánom. Azelőtt irtó jó volt! Nem is értem, hogy tűnhet el a vágy ennyire, ja és 32 éves vagyok! Tudtok valami csodaszert? Úgy gondolom, ha élvezném a szexet, nem számolnám annyira a napokat, amiko KELL csinálni.
2009. márc. 1. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nrm tudom, nekem mindig, amikor gyerekprojet van folyamatban, akkor vannak a legnagyobb orgazmusaim....nem vagyunk egyformák, de mi a férjemmel egy kicsit pezsgőzünk előtte, és élvezzük, hogy nem kell vigyázni, hanem pont, hogy a baba a cél. próbálj meg lazítani, próbálj ki valamilyen segédeszközt, én pl. egy időben gésa-golyóztam, ami erősíti a hüvelyt, de nekem a vágyamat is meghozta, mintegy "melllékhatásként".
2009. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondták, hogy meddő vagyok, hiába próbálkoztunk semmi. Aztán le is tettem a bébiről és 1 hónap alatt össze is jött. Szóval ha nem görcsölsz rajta annyit az biztos segíteni fog. Én akkoriban kívántam a sexet, most már így a 6. hónapban annyira nem kívánom, engem sem zavarna ha nem lenne évekig sex az életemben. Remélem a párod tudja tolerálni a dolgot. Az enyém szerencsére nagyon türelmes. :)

Drukkolok, hogy össze jöjjön a bébitek :)

Sok sikert és kevesebb aggodalmaskodást!

2009. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére türelmes a férjem, és végülis evés közben megjön az étvágy, de így nem az igazi - nem hajtom el mindig...Köszi a segítséget!
2009. márc. 1. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál ginseng teát, egyél E-vitamint, csokit és csípős ételeket. Ezek kicsit fokozzák a nemi vágyat. Valamint napközben próbálj valami "olyanra" gondolni, esetleg vissza emlékezni, spanold magad! Minden az agyban dől el, legalábbis a nőknél!
2009. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt kérdezném tőled, hogy milyen a lelki kapcsolatod a férjeddel? Sokat beszélgettek? Igazi társai vagytok egymásnak? Van sok közös realitásotok vagy inkább sokat különböztök? Azt gondolom, hogy az olyan párkapcsolat, amit nem lehet semmivel sem megrengetni, ahol mindent, jót és rosszat is, megbeszélnek egymással, ott nem múlik el a vágy. És valóban fejben dől el a dolog. Csak azért merek ilyen merész, okoskodó dolgokat kérdezni, mert ezen én is átmentem és a megoldás az volt, hogy leültünk és mindent kipakoltunk egymásnak (pozitívan), amit eddig csak szorongattunk magunkban és valamiért nem mondtuk el egymásnak. Olyan dolgokat is, hogy mit tettünk, amit nem kellett volna és amit akkor nem árultunk el, meg olyat is, amit meg kellett volna tenni, de nem tettük meg. Szóval, a féltve őrzött kis titkokat, amiktől tartottunk, hogy mi lesz, ha kiderülnek. A szexuális elhidegülés mindig a lelki diszharmóniából ered. Ez a tapasztalatom, és több jó barátommal is ugyanez megtörtént. Nálam, a nagy beszélgetés után teljesen visszatért a vágy (38 vagyok). Csak arra kell odafigyelni, hogy ne gyűljenek fel ezek a kis titkok, kimondatlan gondolatok. Sokan pont ezek miatt a kimondatlan gondolatok és hamis feltételezések miatt válnak el arra hivatkozva, hogy szexuálisan elhidegültek. Ennek semmi köze ehhez! Én mondom Neked. A kulcs: annyi kommunikáció egymással, amennyi csak belefér. Bármiről! Akár a szextről is. Remélem, segítettem.
2009. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A férjemmel jól megértjük egymást, de mostanában tényleg annyira rohanunk, hogy keveset törődünk egymással. Biztos igazatok van, hogy fejben dől el a dolog, mert az elején, míg nem építkeztünk, nem volt gyerekprojekt, stb. minden jó volt. Volt időnk egymásra. Köszönöm a segítséget, hálás vagyok érte, megpróbálok javítani a dolgon!
2009. márc. 4. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ilyen soká reagálok,csak időközben megszületett a kisfiam! :))). Nagyon szivesen a választ, remélem azóta jobban mennek a dolgok. Szép, szerelmes napokat! :)))
2010. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg január 9-én a kislányom!!!!! És valami hihetetlen, de azóta nagyon élvezem a szexet! Hát, így van ez, ami nem kötelező, annak mindjárt más íze van. Köszi mindenkinek a segítséget!
2010. máj. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!