Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek próbálkozhatunk...

Szerintetek próbálkozhatunk úgy a babával, hogy szerdán mennem kell mammográfiára egy csomó miatt? Ha minden rendben van tovább folytatnánk a babaprojektet! Nincs ennek akadálya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a pár napot még bírjátok ki! Ha ne adj isten valami gond van, akkor még bak is lehet abból, ha teherbe esel. Nem tudom, milyen jellegű csomót találtak. Ha jó indulatú, akkor is előfordulhat, hogy a terhességi hormonok hatására el kezd rohamosan nőni, ezért jobb ezektől megszabadulni minél hamarabb (de ez a kisebbik gond). Nagy baj akkor van, ha rosszindulatú a daganat, mert az sok mindent vonz magával (kemoterápia, sugár, stb.), amik kontraindikálják a terhességet. Szóval szerintem még egy kis türelem. Egyébként UH-t, biopsziát nem csináltak? A biopsziával elég pontosan meg lehet határozni, hogy milyen sejtekből áll az adott elváltozás.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond!

Hány éves vagy egyébként, van már gyereked?

2011. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bak=baj

előző

2011. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok és van egy kisfiam! Hát eléggé be vagyok rezelve! Várom a szerdát nagyon! UH-t csináltak, de a doki szerint még mammográfia is kénne.
2011. ápr. 10. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, lehet nincs is semmi baj. Én is be voltam rezelve, amikor találtam egy csomót a mellemben, de kiderült, hogy jóindulatú és nem okoz gondot. Csak aztán elkezdett nőni, és meg kellett műteni, de az sem volt vészes! Várd ki még a holnapot, aztán írd meg, hogy mi lett az eredmény!
2011. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nah mi volt? Van már eredmény? Írd meg mindenképp, hogy mi lett a dologból...

2011. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap lett meg az eredmény! A doktornő azt mondta, hogy ez egy jóindulatú daganat, kb. fél évente azért ellenőriztetni kell! Megnyugodtam! Most már jó volna, ha a baby is összejönne!
2011. ápr. 21. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj de jó! Nagyon örülök! Hajrá, mindent bele!:)
2011. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!