Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kecskeméten tudtok jó nőgyógyá...

Kecskeméten tudtok jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr Terebessy Károly Főorvos egy igazán nagyon rendes és tapasztalt baba és anyacentrikus szülész-nőgyógyász, megtalálod a Malomban,ott van magánrendelése és mindenféle vizsgálatot is el tud végezni ott helyben.
2009. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én dr Seregély Attilánál szültem, fiatalos, lendületes, laza és jó orvos, ha ezeket a tulajdonságokat részesíted előnyben, akkor ő a te embered. Egyébként nem mind1, hogy szülni akarsz v kivizsgálásra mész. Írj privit, tudok segíteni, sok dokit ismerek a kórházból, hallomásból, nemrég szültem.
2009. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr Nagy Károly vélemények szerint nagyon rendes, törődik veled, odafigyel és 100%-ig meg lehet benne bízni.Nem is a legdrágább.Nála szültem 1 éve, semmi rosszat nem tudok mondani rá....
2009. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én Dr. Bakó Ferencet ajánlom! Nagyon lelkiismeretes, kedves orvos. Poénkodik, hogy oldja a feszültséget, de csak a kellő határokon belül. Amióta hozzá járok, már nem is olyan nyűgös nőgyógyászhoz menni.

Ráadásul most kismamaként járok hozzá, és így még inkább csak ajánlani tudom.


19hetes kismama

2009. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is dr. Seregély A. szültem! Csak ajánlani tudom én is!
2009. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Dr Tankó András a legjobb orvos !!!!imádom!!!kedves türelmes lelkiismeretes nyugalom árad belőle.a legjobb ultrahangos rögtön kiszúrja ha gond van!mindent megtesz a betegeiért!!100000% ban megvagyok vele elégedve!!!!
2009. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr. Terebessy szerintem is. A legjobb, legkedvesebb, legtürelmesebb orvos, akivel valaha is találkoztam. Ja, és türelmes, nem anyagias.
2010. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!