Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőgyógyászt keresek kecskeméte...

Nőgyógyászt keresek kecskeméten. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtuk meg,hogy babát várunk:) van nőgyógyászom,de szeretnék átmenni kecskemétre,mert az közelebb lenne,csak nem tudom ki lenne a legmegfelelőbb,aki nem dologzik drágán,de tudja mit csinál.Köszi.
2011. jan. 8. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Akihez én jártam szegeden,Dr. Sári Tamás,átment Kecskemétre dolgozni.Egy rossz szót nem tudok róla mondani.Bármikor bármiért hívható és mindent gond nélkül meglehet vele beszélni.Nem pénz éhes.
2011. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő magán orvos? Hogy vannak a tarifák nála?Köszi a válaszod:)
2011. jan. 8. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyermekemet dr. Koncz Istvánnál szültem, de nem tudom azóta (3 éve) nyugdíjaztatta -e magát. Imádni való ember, lelkiismeretes, segítőkész. Dr Bakó is nagyon aranyos és jó orvos. Ő fiatal 35-40 között van sztem. Az első terhességemkor rá voltam bízva fél napra, és a műtőbe is bekísért. (szükség volt rá.)

Szabó dokit csak hallomásból ismerem, illetve amikor bent feküdtem, (4 hétig) legtöbb alkalommal ő jött vizitelni. nagyon kedves, és állítólag jó orvos. Sajnos a többi dokit nem ismerem. A tarifák orvosonként eltérőek, egyesek előre mondják mennyit szoktak adni nekik, mások a betegre bízzák. De ha részletesebben érdekel a téma, keress rá az iwiw-en a klubbok közt a " kecskeméten szülő nők" klubbra.

2011. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi..." Kecskeméten szülő anyák" :) szép, nem tudom saját klubom nevét.
2011. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr. Csuka Ferenc. Nyugodt, türelmes, kedves, de nem nyalizós, fiatal, nem pénzéhes. 2 éve szültem, a szülésnél nem volt tarifa, csak a magánrendelésen.
2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,csak annyit tudok,kórházba ment oda dolgozni.Sajnos nem tudok többet.
2011. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kriszta66 ***** válasza:
Szia én Terebessy Károlyhoz jártam magánrendelésre és nála is szültem kétszer . Nagyon jó orvos , ha problémám volt terhesség alatt mindig felhívhattam . A magánrendelése 8000 ft . A szülés levezetésér meg azt mondta hogy amenyire gondolunk. Még a Szabó Gábort hallottam hogy jó .
2011. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!