Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízzam magam a természetre,...

Bízzam magam a természetre, vagy mindenképpen egyeztessek az orvosommal először szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, és szeretnénk mégegy gyermeket. Fogamzásgátlót szedek. Mielőtt kislányommal teherbe estem, előre konzultáltam az orvosommal, mielőtt abbahagytam volna a fogamzásgátló szedését, vizsgálatokra mentem, vitaminkúrába kezdtem, és csak eztán jött a próbálkozás. Lehet, anno kicsit túlreagáltam a felkészülést, lehet, hogy nem, nem tudom. Mi lenne, ha egyszerűen csak abbahagynám a fogamzásgátló szedését, és rábíznám magam a természetre, és csak akkor mennék az orvosomhoz, ha már eredmény van, avagy nincs bizonyos időn belül? Nem érzem így másodszorra már szükségesnek azt az alapos előkészületi folyamatot, mint először, tapasztalatlanul.... szerintetek?
2011. ápr. 7. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyiknél se konzultáltam senkivel. Ha 1 évig nem sikerül bőven ráérsz akkor orvoshoz menni.
2011. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem konzultáltam orvossal a kisfiam előtt. Most tervezzük a tesót és most sem megyek. Szerintem elég, ha elkezdesz terhesvitamint szedni, és ha nem sikerül a baba 1 évig akkor ráérsz elmenni orvoshoz. (én vitamint is csak a babásodás után kezdtem el)
2011. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!