Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi a görbémről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 28. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
jól alakul, korai volt a teszt...
2009. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ilyen görbét sem láttam még...Hány naposak a ciklusaid?
2009. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol mèred?hàny naposak a ciklusaid?
2009. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy igen furcsa görbe. Én sem láttam még ilyent...
2009. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na,lehet nem jó helyre válaszoltam az előbb...

Nyelv alatt mérem reggel 8:30-kor felkelés előtt.

2,5 hónapja hagytam abba a gyógyszert.Nem tudom mi van velem,furán érzem magam,de semmi különös,csak egész nap a fura melegség,ami eddig nem volt,és nem vagyok beteg.

Lehet a hormonjaim indultak be?

2009. febr. 28. 16:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Különösebben rosszul nem vagyok,nem is tudom milyennek kellene lennie a normális ciklusomnak,örülök,hogy már nem szenvedek a gyógyszer mellékhatásaitól,és 60-ról visszafogytam ismét 53 kg-ra.Ha úgy számolgatom,h peteéréstől...akkor ha jól értelmezem a 24-26. nap körül kellene hogy megjöjjön,ha véletlen nem lett baba.Jól számolom?A peteérést egyértelműen éreztem,korábban már vagy 9 éve nem tapasztaltam hasonlót,jó volt érezni,h működök.Tegnap eléggé fájt a hasam,azt sem tudtam mire vélni,de összeségében jobb ez az egész,mint amikor a gyógyszer irányított.A mellem a gyógyszertől is feszült,úgyhogy jó kérdés,hogy mi lehet velem?!Mikor teszteljek szerintetek?
2009. febr. 28. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még legalább egy hetet a teszteléssel. Szorítok!
2009. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!