Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A melleim megduzzadtak a...

A melleim megduzzadtak a mellbimbóim pedig fájnak lehet baba vagy menzi tünet ma vagyok a harmincadik napon. Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 28 nap körüli ciklusaid vannak, akkor reggel már tesztelhetsz. Ha ciklusaid hosszabbak mint 28 nap, akkor érdemes megvárni az átlag ciklus hosszt.
2009. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én ma vagyok a 29.napon és eléggé ideges vok,mert furcsán érzem magam!A melleim fájnak és van egy kis hasi szurkálás is,d nem tudom h ez most a menzesz elojele e v terhes lennék?!Nem merek tesztet csinálni...

(bocsi h ide írtam d egyszrűen nem tudok kérdést felírni...nemtudom miért)

2009. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én se tudom mit csináljak még várjak vagy teszteljek?
2009. febr. 27. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteljél!Sok sikert!
2009. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem inkább az kellene h negatív legyen a teszt,ugyanis most készulok az érettségire...
2009. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sztem is tesztelj!én is most fogok!az eredményt megírom!majd írdd meg te is!!!
2009. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
már teszteltem!hála istennek negatív lett d holnap reggel csinálok még 1et csak a biztonság kedvéért!veled mi a helyzet?- v +?!tudasdd!!!
2009. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma reggel teszteltem és pozitív lett!ti is írjatok majd!
2009. márc. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!