Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet rávenni egy pasit...

Hogy lehet rávenni egy pasit a baba projectre?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy már mit is csináljak, de egyszerűen nem tudok semilyen módon hatni a férjemre. Egyszerűen nem fogja a téma, de azt sem tudja megmondani, miért. Ha babát látok a tvben, odaszólok neki : Nézd már, milyen aranyos!, erre Ő: Aha! és ennyi. Én már kisírtam a lelkem neki, de az sem használt! Van valakinek valami jó trükkje vagy bevált módszere? Köszi :(
2009. febr. 25. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Hat ha mar 3 honapja nem hasznaltok ovszert, akkor viszont jonni fog a kisbaba!:)))

A lenyeg, ne gorcsolj, ne ugy legyetek egyutt minden egyes alkalommal, hogy a babara gondolsz!!! Hidd el, ha elitek a napjaitokat, nem gondoltok ra, osszejon. Egyszercsak pozitiv lesz a teszt. Ne gorcsolj, oszinten mondom, ne!

2009. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazad van 6., de már nagyon sok férfi átesett ezen a "témán" és nem hallottam még olyanról, aki bele halt volna. Sőt, olyan büszke lett, hogy az az ő gyereke!!! Ez teljesen "normális", hogy ilyenek a pasik, de szerintem az is tök normális, hogy mi oda vagyunk a babákért, mert ugye nők vagyunk és nagyon szeretnénk (báris többségünk). Ezt ők miért olyan nehezen fogják fel? Szerintem mindkét fél átmegy változásokon. :)
2009. febr. 25. 22:36
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

hatodik vagyok..

Szerintem nagyon, nagyon sok nonek nem termeszetes, hogy gyermeket szeretne. ez vagy jön, vagy nem jön, az is előfordulhat, hogy nem jön. annyira nem termeszetes, bar teny, hogy jobban a "génjeinkben van".


amugy nem tudom rajtad segit e, de nalunk pl ugy indult a babaproject, hogy veletlen elszakadt a gumi, és akkor mondra a parom, hogy "akkor mar ne is vedekezzunk". en neztem, mint rozi a moziban, hogy ez most azt jelenti e, de azt jelentette.

lehet a ferjednel is meg fog pattanni valami, csak kell valami, ami kivaltja.


azt viszont beszeld meg vele, mert nalunk problemat okozott (vagyis felvilagosulatlanok voltunk mindketten), hogy a baba nem rogton fog jonni, nekunk pl 3 honap alatt jott, de van, akinek 9 honap is kell, szóval nem ugy van, ahogy a szulok mondtak anno, hogy nem vedekezel, es hu, a kovetkezo honapban ott a baba. (foleg, ha tablettas vagy, akkor ido is kell azt hiszem, mig kitisztul a szervezet, bar nem vagyok benne biztos). szóval erdemes picit hamarabb elkezdeni, nem lehet honapra kiszamolni.

2009. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én hasonló cipőben járok mint Te! Mi több mint egy éve vagyunk házasok és közel két éve megszakítással védekezünk. Egy pár hónapja én is nagyon görcsösen szerettem volna babát, de mindig megszakítás lett a szeretkezés vége. Nem arról van szó, hogy nem szeretne babát, csak nem most - mint nálatok. Addig harcoltam vele, míg észre nem vettem, lehet, hogy igaza van. Ő 26 éves, én 25, építkezünk, hamarosan költözünk (most még szülőknél lakunk) így jobb lesz mindkettőnknek, ha a baba majd egy fél év múlva jön. Megértettem és igaza van. És látom a szemében már most, hogy milyen boldog lesz, ha közösen tervezzük majd a babát. :) A kérdést, hogy miért megszakítással védekezünk feltettem neki, a válasz az volt: ha a babónk most szeretne jönni, akkor ne tegyünk ellene. :) Szorítok Nektek és Nekünk is!
2009. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!