Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet rávenni egy pasit...

Hogy lehet rávenni egy pasit a baba projectre?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy már mit is csináljak, de egyszerűen nem tudok semilyen módon hatni a férjemre. Egyszerűen nem fogja a téma, de azt sem tudja megmondani, miért. Ha babát látok a tvben, odaszólok neki : Nézd már, milyen aranyos!, erre Ő: Aha! és ennyi. Én már kisírtam a lelkem neki, de az sem használt! Van valakinek valami jó trükkje vagy bevált módszere? Köszi :(
2009. febr. 25. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kérhetsz ilyesmire trükköt,vagy praktikat?Egyszerüen az van,hogy nem akar gyereket és kész,valoszinüleg ezt te tudod a legjobban csak nem mered bevallani még magadnak sem.
2009. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Esküvő előtt nem tisztáztátok ezt a kérdést?


Nekem volt olyan pasim, aki nem akart gyereket, fájó búcsút vettünk egymástól, pedig egyébként bírtam.

A férjem már az első randin 4 gyerekről beszélt:)


Praktika?! Trükk?! Biztos vannak, de sztem ne alkalmazd őket, ha nem akarsz önhibádból gyermekét egyedül nevelő anyuka lenni :(

2009. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Beszéltetek már róla kerek-perec?: Gyereket szeretnél. Mit szól hozzá?


Mit mondott?

2009. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a házasság célja általában a gyerek létrehozása is, ezt a témát feszegetném, ha ő ezt nem így érzi/gondolja, akkor tisztáznám, hogy 1. veled nem akar gyereket 2. most nem akar gyereket 3. általában nem akar gyereket, ha az első vagy a harmadik eset áll fent, akkor lehet, hogy tényleg fájó búcsú lesz a vége, ha a második, akkor tisztázni kell, célokat kell kitűzni, hogy mikor és milyen módon szeretnétek. a hiszti, a sírás általában nem vezet semmire, csak azt gondolja, hogy erőlteted a témát és ezért automatikusan bezárkózik, ha az elutasításról megkérdezed, lehet, hogy jobban megérted te is, hogy miért nem akar még, és el tudod dönteni, hogy elfogadod, vagy változtatsz.

praktikák vannak, de ha teherbe "ejted" magad, akkor tényleg beparázhat, és ha folyamatosan napirenden tartod a témát az sem segít, mert megunja.

indulj abból ki, hogy az emberek 99%-ában élete során felmerül az igény, hogy szülő legyen kinél később, kinél hamarabb. reméljük ki tudod várni ezt a párodnál.

és bocsi, hogy ezt kérdezem, minden rendben van a kapcslatotokkal? mert ha valóban úgy érzik a pasik, hogy életük nagy szerelme mellett vannak, akkor nem zárkóznak be ennyire, hacsak nincs valami anyagi, lelki, egészségügyi oka....drukkolok, hogy megtaláljátok az okot és sikerüljön rajta túllendülni!

2009. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok egyutt, miota nyuzod ot a babaval? Mennyi idosek vagytok, surgosen kellene mar szulnod?

Van egy hazaspar ismerosom, ahol a ferj ugyanigy volt, mint nalatok. Aztan evek mulva lett baba, beadta a derekat a ffi.

En mondjuk lehet hogy elhagynam a ferjemet, ha rettenetesen szeretnek kisbabat. Ez az elet rendje, kar lenne megfosztanod magadat egy babatol. De regen nem mondta, hogy o nem akar babat?

Kitartas!!!

2009. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ülj le, beszélj vele.

az enyém sem lelkesedett a témáért sokáig, mindig azt mondta, neki van mar egy gyereke (én), aztan a vegen megis ő jelezte, hogy szeretne, ha elindulna a babaproject.


ha latsz ra eselyt, akkor várd ki (nem tudom hany eves vagy, en 11 eve elek egyutt a párommal, és most, hogy o 30 lett, en 29, most erezte ugy)


ha nincs ra esely, es ugy erzed, te nem tudnal baba nelkul elni, akkor bizony komoly leulos beszelgetesnek nezel ele.. de a férjed, a társad, talan meg tudod vele beszelni, sokszor a ferfiak finom jelekbol nem veszik a dolgokat, bele kell dugni az orrukat (elnezest a ferfiaktól, akik olvassák, de tényleg sokan nem veszik a jelzéseket)

2009. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem lehet, hogy neki valamilyen problémája van, amiről Te nem tudsz, és ő nem meri elmondani? pl. kevés sperma
2009. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kössz a kimerítő válaszokat!

1. válaszolónak: akar gyereket, csak lehet, hogy még magát is annak érzi!


2.nak beszéltünk róla, mondta is, hogy szeretne kettőt, a harmadikat majd meglátjuk. Még az első se nincs útban, nem tudom, mikor gondolta, hogy szüljem a harmadikat! :)


3.nak Ő is szeretne, majd. Olyan jó, hogy ez a "majd" szó egyáltalán létezik!


4.nek A kapcsolatunkkal szerencsére semmi gond! Amiket felsoroltál lehetőségeket, abból a 2. pont van nálunk, csak az a probléma, hogy nem nagyon tud rá kézzel fogható választ adni. Engem meg körül vesznek az ismerőseim csemetéi és akarva-akaratlanul is eszembe jut, hogy "miért is nem várunk mi már babát?"


5.nek Fél éve vagyunk házasok, mindketten 26 évesek vagyunk. Már kb egy éve mondogattam neki, hogy a nászútról jöhetnénk haza hároman. Nem is nagyon volt ellene kifogása, de amikor elérkezett az az idő, továbbra is felhuzigálta azt a nyamvadt gumit. Valamiért késlelteti. Három hónapja azonban történt egy kis változás, nem használunk óvszert, de nem is nagyon lehet pé táján szeretkezni!!!! Bizok a véletlenben!


6.nak beszéltünk már róla, szeretne, csak nem nagyon tudja magát apának elképzelni, meg úgy veszem észre fél az apaságtól. Hát nem tudom, de nem a nő hordja ki 9 hónap alatt a babát, nem ő szüli meg, nem ő gondoskodik a legtöbbet róla?


7.nek Ha lenne is valami gond, azt már az anyósom kibökte volna, mert elég lotyka!

2009. febr. 25. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg idő kérdése az egész, én azt mondtam a te helyzetedben anno a páromnak, hogy mivel ha nem védekezik, akkor mindig lehett gyerek ergo minek önmegtartóztatni, mert ez az ami igazán felesleges, nem is engedjük el magunkat és mégis összejöhet
2009. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok

most sokan le fognak pontozni, de akkor is leirom.

egy férfinek is van olyan nagy felelosseg az apasag, mint egy nonek, akkor is ha nem ő terhes, neki sem könnyu.


- például az utolsó időkben (van, akinel hamarabb, meg persze szules utan) nincs szerelmeskedes

- megszoktak hogy korberajongjuk oket, most mas kerul a kozeppontba

- sok kismama hizik, jönnek a pöttyök, meg a narancsbőr, és persze, igy is szépek vagyunk meg minden, de azert en mar honapok ota nem erzem magam nimfoman szexdémonnak.

- érzékenyebbek vagyunk, hajlamosabbak érzelmi kilengésekre, ami a férfiaknak nehezen megemészthető, mert férfiak..

- a ferfiak agya alapvetoen problemamegoldó. hihetetlen, mennyire le tudnak akadni, ha nem értenek valamit

- latjak, hogy szenvedunk, és nekik nézniuk kell. nem tudom, volt e valaki ugy, hogy nezte, ahogy a neki kedves szemely szenved, es o nem tehet semmit, hat nagyon rossz erzes :S

- beszelunk a babarol, es szegenyek nem ertik, fel se fogjak, amig a kezukbe nem nyomjak, es lehet, hogy akkor se.

- nekunk a hormonok segitenek, hogy a gyerek legyen az elso, feszekrako oszton, stb.. a ferfiak nem ertik, hova sietunk, mit mert csinalunk, stb


hozzateszem, ezek általánosítasok, és nekem olyan ferjem van, akiből csodalatos apa lesz, megis, 2-3 pontot ki tudnek pipalni, hogy nala is megvan, es biztos vannak meg olyan dolgok, amiket kihagytam. (pl sok pasi anyagiakat is szemugyre veszi)..


és igen, 39 hetes multam, én fogok szulni, én fogok ejszaka felkelni, én szoptatom a babamat, az en testem "ment tonkre" (nem panaszkodaskepp), de szerintem az apa szerepe, a ferj fontossága, TÜRELME, ÉS TÁMOGATÁSA nagyon, nagyon nagyon nagyon fontos, nem lehet azzal elintezni, hogy "nem tudom mit van ugy oda, en fogok szulni".


és éppen ezek a dolgok miatt szörnyen nehéz az egyedülálló anyáknak (bár nem lehetetlen).


Lehet, hogy csak en fogom fel rosszul a dolgokat, de szerintem ezek a dolgok is benne vannak a pakliban.


Vagy csak én vagyok naív?

2009. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!