Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki márc.4-ére nem...

Van, aki márc.4-ére nem várja? Mit tapasztaltatok eddig? Vajon sikeres volt ez a hónap?

Figyelt kérdés
Nekem 4-én nem kellene megjönnie. Kíváncsi lennék, hogy van olyan, aki már érez tüneteket? Nekem néhány napja érzékeny vagy egy kicsit fáj a mellbimbóm. Sosem szokott fájni. Nálam ennyi tünet. Szerintetek reménykedhetek? Mindegy, írjatok csajok, hogy ti mit tapasztaltok! remélem sok pozitív tesztes lesz közöttünk!
2009. febr. 25. 17:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjött. Ez van, de nektek további sok szerencsét!
2009. márc. 2. 16:32
 12/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nagyon sajnalom! de uj hopnap, uj remeny, drukkolok, hogy mielobb osszejojjon nektek!
2009. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: Sajna nekem is megjott. :(( De talan majd ebbe a honapba sikerulni fog. Ha igen akkor decemberi baba lesz. Ennel szebb Karacsonyi ajandek nem is kell. :))) Vettem egy digitalis ovulacios tesztet vegso ketsegbeesesembe. Minden nap kell hasznalni holnaptol mert kimutatja meg azt is ha veletlenul spontan pe tortent es, hogy mikor. Igy meg utanna is belehuzhatunk mert 24 oraig el a pete. Igaz elment ra a havi benzin penzem de remelem megeri. Ha ezzel sem jon ossze akkor mar nem tudom mi lesz a kovetkezo lepes. Remelem hamarosan pozitivat tesztelunk!!!!!!
2009. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nekem meg nem jott meg, de ma reggel teszteltem es total negativ lett. el vagyok keseredve, de meg remenykedunk. majd irok, hogy mi lett.
2009. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok, de szerintem nálad baba lesz. Az, hogy nem jön meg, szerintem magáért beszél, főleg, ha ez nem jellemző. Akik pedig úgy jártak, mint én, nekik meg azt üzenem, hogy sajnálom, de kitartást. A remény hal meg utoljára.
2009. márc. 6. 07:01
 16/17 anonim ***** válasza:
meg mindig nem jott meg. vasarnap tesztelek! koszi nagyon a biztatast! olyan boldogok lennenk!
2009. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
megjott sajnos nekem is! de majd ebben a honapban....
2009. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!