Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki márc.4-ére nem...

Van, aki márc.4-ére nem várja? Mit tapasztaltatok eddig? Vajon sikeres volt ez a hónap?

Figyelt kérdés
Nekem 4-én nem kellene megjönnie. Kíváncsi lennék, hogy van olyan, aki már érez tüneteket? Nekem néhány napja érzékeny vagy egy kicsit fáj a mellbimbóm. Sosem szokott fájni. Nálam ennyi tünet. Szerintetek reménykedhetek? Mindegy, írjatok csajok, hogy ti mit tapasztaltok! remélem sok pozitív tesztes lesz közöttünk!
2009. febr. 25. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem egy kicsit rendszertelen a ciklusom de kb 2-3-4 korulre nem varom. Szinte semmi tunetem nincs. Multheten voltak utoljara hasszurkak meg mindjart megjon erzes de mar ilyet sem erzek. Semmi hanyinger vagy aluszeknysag. Folyasom sincs. :) A melleim mintha megnottek volna, meg lennenek duzzadva. Erzem, hogy szoritanak a melltartoim. Ennyi csak amit erzek. Vasarnap vagy hetfon reggel proballom meg a tesztelest leghamarabb (persze ha addig nem jon meg). Pozitiv tesztet kivanok neked!!! Majd ird meg, hogy mi lett az eredmeny ha tesztelsz. Megy a drukk!!!!
2009. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én feltétlenül megírom majd, hogy mi az ábra. Ja, és mindenkitől ezt szeretném kérni, hogy legyen olyan kedves megírni majd a végkifejletet!
2009. febr. 25. 18:52
 3/17 anonim ***** válasza:
en marc. 4-5-re nem varom. nem erzek semmit sajnos egyenlore. majd megirom, hogy mi lett. drukkolok nektek!
2009. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia. Én 5-re nem várom,de semmi különöset nem érzek.Egy nagyon picit tompán fáj a hasam,és egy kicsit érzem a mellem.Sajnos csak ennyi.Én már nem is merek reménykedni.

Te mióta próbálkozol?

2009. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is akkörül nem várom. nekem 3 napja nagyon érzékenyek a melleim, de hol erősebb hol gyengébb. Tegnap óta erős petefészek fájásom van mint ovu előtt közvetlen, de én enometriózisos vagyok. Szóval remélni most már azt remélem hogy nem a kés alatt végzem a hónap végén. Mi egy éve próbáljuk(14 hónap). Azért is írtam, mert már sok ilyen kérdésre reagáltam és "szerencsét" hoztam. Én nem lettem babás:( de akik velem beszélgettek mindig..:)

Szorítok Nektek.

2009. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy HUUU. Remélem szerencsét hoztál tényleg itt mindenkinek. Én november óta élek gyógyszermentes életet .
2009. febr. 26. 13:46
 7/17 A kérdező kommentje:
A mellbimbóm még mindig fáj, hol erősebben hol gyengébben, viszont kezdem érezni a jellegzetes érzés, hogy meg fog jönni. Szerintem ebből nem lett baba. És veletek mi újság a mensihez közeledve?
2009. febr. 28. 15:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: Nallam negativ a teszt. :( De meg nem adom fel, majd megproballom valamikor hetvege fele ha addig nem jon meg. Lehet tul koran teszteltem. Annyira rendszertelen a ciklusom. Ma vagyok a 29-dik napon. Van amikor 30, 31 volt olyan, hogy 34 napra ra jott meg. A melleim erzekenyek de ezen kivul semmi tunet! Majd mindenkeppen megirom a kovetkezo teszt eredmenyet is. Pozitiv tesztet kivanok minden tesztelonek!!!!!
2009. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem azota sincs semmi. nem faj semmim es nem is erzek semmi kulonoset, de ennek ellenere nagyon bizakodok vagyunk!
2009. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Remélem sikerrel jártok! Ne feledjétek, hogy nem mindenkinek van kezdetben sok HCG a szervezetében. Ha terhesek vagytok, lehet hogy csak napok múlva lesz poz. a teszt, szóval még van remény, főleg annak, aki egyáltalán nem érez semmit, mármint mensis érzést. Én nagyon erősen érzem a mindjárt megjön érzést és sokat fáj a hasam, néha lesugárzik a combjaimhoz is. Szerdán kell megjönnie, még 2 nap, de sztem nekem tuti nem jött össze. De azért majd még írom a végkifejletet.
2009. márc. 2. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!