Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Lehet valami...

Mitől lehet ez? Lehet valami bajom? Göbe lennt

Figyelt kérdés

Volt tojásfehérjés folyásom, ovufájdalmam, de a hőm még mindig lennt van,ilyen alacsony hőm sosem szokott lenni, az átlag 36.3-36.4. Tudom hogy még nem volt pé-m, de akkor mikor fog megjönni?

[link]


2011. márc. 25. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta "görbézel", de nem kell, hogy "bajod" legyen. Vagy késik az ovud (nekem is szokott néha a 21-23 napon lenni), vagy anovulációs ciklusod van (nincs peteérés), minden egészséges termékeny nőnek van évente legalább egy-két ilyen. Ilyenkor van az, hogy a következő ciklus bármely napján kilökődhet a pete, akár a menstruáció alatt, de az is lehet, hogy csak a következő ciklus "rendes helyén" érkezik. (Így lehet "bármikor" teherbe esni)
2011. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet még peteérésed!

Reméljük felugrik hamarosan!

Nekem a 24-ik napon sikerült teherbe esni! :)

Próbálj meg LH tesztet használni. Tudom drága, de a neten is lehet rendelni elég jó áron. Nekünk így sikerült a baba, hiszen abszolut nem gondoltam volna teszt nélkül hogy aznap van ovum, és nem is bújtunk volna össze.

2011. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eltolódik az ovud. Lehet hogy épp most lesz. Ne aggódj, nekem is volt már, hogy kitolódott egy kicsit.
2011. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


most már ílyen a görbém. nem tudom mi lehetett, hogy ennyire kitolódott a peteérésem.

2011. márc. 30. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitolódott, semmi gond ezzel, előfordul, nem vagyunk gépek. :o)

Szurkolok!

első

2011. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!