Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? :O (bővebben...

Mi lehet a bajom? :O (bővebben lennt! )

Figyelt kérdés
kb szerdán rosszul éreztem magam este annyira szédültem hogy nekimentem az ajtónak és hányingerem is volt ... késöbb anyu adott szódabikarbónát jobban lettem .. kb 2 nap múlva egy kicsit megint hányingerem lett megint adott anyu szódabikarbónát és még1x adott anyu a héten lehet attól voltak amúgy ezek a tüneteim mert túlettem magam pl első nap ezeket ettem : szalonna (nem biztos) akkor arra ittam tejet meg még kompótot is ettem hozzá... és olyan nappal is mintha szédülnék de nagyon nagyon kicsit szóval alig érzem ... gyakorlatilag más bajom nincs és tegnap voltam osztálykiránduláson egy kalandparkban a Bakonybban és ma pedig nagyon fáradékony vagyok meg fáj a fejem mi lehet ez ? 13/F
2011. máj. 21. 18:37
 1/5 HOOB ***** válasza:

Nagyon meleg van mostanába, ha teheted igyál naponta 2-3 liter vizet (!!!), és ne cukros italokat.


A szódabikarbónáéból sem lehet sok.

Ha 3 nap múlva se érzed jobban magad, menj el a háziorvosodhoz.


Remélem segítettem!

2011. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! Lehet ez a baj tegnap cukros italokat ittam ... 2,5 litert kb egész nap ... ma megpróbálok akkor sima vizet inni jó sokat... és a vizelet az mitől lehet sötétebb ?
2011. máj. 21. 18:54
 3/5 A kérdező kommentje:
jah és muszály volt a szódabikarbóna mert nagyon rosszul voltam de mostanában már jobban vagyok!
2011. máj. 21. 18:56
 4/5 HOOB ***** válasza:

Rendben, nem azért mondtam a szódabikarbónát, mert sokat kaptál. Csak azt is mértékkel.


A sötétebb vizeletet okozhatta a túlzott cukorfogyasztás, de nem kell vele foglalkozni.


Jobbulást!

2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jójó köszi a választ sokat segítettél megy a fel!
2011. máj. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!