Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mi lehet a bajom?...

Segítség! Mi lehet a bajom? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

tegnap este szeretkeztük a barátommal,és utána csípős érzésem volt lennt.(reggelre elmúlt) aztán amikor felébredtem és elmentem wcre ien sárgás valami volt a bugyimon. (szaga nem volt) aztán most elmentem megint wcre és megint olyan volt a bugyim és ennek már volt szaga.


mi lehet ez?

a lényeg az h szex után jött ki .

(nődokihoz nemtudok menni,mert dolgozom :S )

amúgy fogamzásgátlót szedek.(szóval belém élvezett este ) de az már kijött tuti.


2009. júl. 6. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez 100% gomba! Jó pár évig szenvedtem vele!!

Menj el dokihoz, vegyél ki szabinapot, vagy du magánrendelő! Minden fehérneműt és lepedőt hipozz ki, fertőtleníts és no tanga! amíg rendbe nem jössz! Ja és nem árt, ha mondjuk tisztasági betétet használsz....nem fogod visszafertőzni magad. Ne ülj le sehová wc-re,otthon meg domestos magad előtt és után!A kádban is,más ne kapja el, főleg ha van kistesód!!

2009. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Ja kiegészítésképpen, gondolom nem te mentél félre....hanem ő..... sajna a férfiak nem kapják el ezt a wc-re üléstől,mint mi nők :S
2009. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egyikünk se lépett félre ez 100%.


egyik napról a másikra előjöhet a gomba?

és h-h szex után jött csak ki?

2009. júl. 6. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges h az, amit az elöttem iró mondot:( Nem feltétlen a szextől lehet. Kihozhatja egy legyengült immunrendszer, vagy sok gyógyyszer is. Nekem volt egy nagyon súlyos tüdőgyulladásom, és 4 hónapig kellett szednem erős antibiotikumot, és nekem is az lett. 4 év kellett, hogy kiirtsák a szervezetemből. Vegyél a gyógyszertárban canesten hüvelykúpot, és kenőcsöt és használd. Az nagyon jó. De a doki se maradjon ki, mert nagyon súlyos következményei lehetnek, akár meddőséget is okozhat, tehát irány a doki!
2009. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg előfordulhat amit a 2.válaszoló irt!!!:(

De továbbá lehet,hogy nem jól törölközött valamelyikőtök,és nyirkos maradt a nemi szerv!!

Mindenképp menj el dokihoz...addig használd a Canestent!!

2009. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha már dolgozl akkor enniyt tudhatnál h milyen a gpmba, meg hogy jöhet elő. vagy már annyira korban h tájékozott legyél.
2009. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet már benned volt, csak most jött ki, nemkell ehhez félrelépés. szex meg azér hozta ki, mer kidörzsölődött, meg mer hazsnálva volt ugye.

amúgy valszeg a párodat is megfertőzted, szal nemárt ha ő is kenegeti vmivel, sztem a betadine a legjobb, mert erős gombaölő. kenegeti pár napig, azt ennyi volt.

2009. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is csíp és esetleg viszket,szerintem trikomonas fertőzésed van.A sárgás folyás is erre utal.Ilyenkor a partnerednek is gyógyszeres kezelés kell,mert különben oda vissza adogatjátok egymásnak.Nyugi nem olyan nagy a baj.Menj dr hoz.
2009. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!