Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magándoki vagy SZTK?

Magándoki vagy SZTK?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal. Ezzel kapcsolatosan merült fel bennem a kérdés, hogy majd terhesgondozásra hova járjak.

Ami az sztk-s doki mellett szól: nálunk egy nagyon kedves doktor úr van, rendesen megvizsgál, alapos, de nagyon sokat kell várni (múltkor voltam és 4,5 órát vártam mire sorra kerültem). A magándoki mellett ugyanez (kedves, lelkiismeretes), de egy vizsgálatra 2 napi fizumat hagyom ott, messzebb van sokkal, viszont nem kell várni.

Nem tudom melyiket válasszam. Meg az is kérdés nekem, hogy ugye ha valami baj van, felhívod a dokidat. De egy sztk-s dokit is tudok ugyanúgy hívni mobilon, mint egy magánt?


Ti mit gondoltok, ill. ha babások vagytok ,akkor ti mit választottatok?


2011. márc. 24. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én Sztk-ba jártam. És akihez jártam, később annál szültem, így a szülést fizettem ki Neki a kezelést nem kellett:-)
2011. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem az sem tiszta, hogy szülsz annál, akihez mondjuk az sztk-ban jársz. Amikor szülsz, akkor kéred, h oda vigyenek, ahol a dokid rendel? :D Vagy hogy működik ez?
2011. márc. 24. 07:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha még csak most tervezitek a babát, ráérsz ezt a döntést meghozni. Én pl. azért járok magándokihoz, mert van saját UH-ja, és havonta megnézi a babát. Ha nem így lenne, biztos nem fizetnék külön.
2011. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez egy jól felszerelt Sztk(Százhalombatta), és mindig megnézte Uh-n a fiamat anno. Én kerek-perec megkérdeztem vállalná e a szülést és mennyiért. doki maga mondta, hogy járjak hozzá így vizsgálatra és ha szülni kell vagy ctg-re kell menni, akkor menjek ebbe meg ebbe a kórházba, mert Ő ott is dolgozik(főleg ott dolgozik). Indított szülés volt, és végig ott volt velünk a doki.
2011. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom ráérek :) Viszont a magándoki, akivel beszéltem azt mondta, hogy mindenképp akar látni még a babatervezési időszak alatt is, hiába mondtam neki, hogy most voltam márciusban nődokinál, ahol csináltak UH-tól rákszűrésig mindent (sztk-ban).
2011. márc. 24. 07:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt is van az sztk-ban a nőgyógyászaton UH (legalábbis most utoljára nekem csináltak hasi UH-t) és sok kismama volt, akiket meg ctg-re hívták be soron kívül szintén ugyanoda.
2011. márc. 24. 07:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem mennék magándokihoz. Persze, hogy látni akar plusz pénz.
2011. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi most tervezzük, de én magándoki! Persze nem mindegy,hogy milyen a helyi sztk. Nálunk két nyugdíjas doki csinálja,és fél óra alatt kb. 20 kismamát pörgetnek le. Akkor gondolhatod mennyi időt szánnak egyre?

Az én dokim elég elismert és nem pénzéhes! Nagyon normális. Nekem megér ennyi pénzt! És nagy előnye, hogy a magán dokit telefonon is "zaklathatod", ha valami kérdésed van, vagy megijedsz, egy sztk-t nem tudsz hívni!

2011. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, nekem is ez a parám, hogy nem tudom hívni, ha van valami.
2011. márc. 24. 08:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Az sztk orvost is meg lehet fizetni és bármikor felhívhatod a mobilján és akkor mehetsz hozzá vizsgálatra amikor akarsz.Nálunk így működik nem szab összeget hanem amennyit adsz és mindjárt másképp áll a dolgokhoz.
2011. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!