Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akinek a terhességét...

Van, akinek a terhességét ilyen együttlét utáni tompa fájdalmak előzték meg? Vagy valami gubanc lehet velem ehelyett?

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk együtt. (Nem védekezünk, babát szeretnénk már) Azóta fájdogál a hasam, (rögtön együttlét után másnap picit görcsölt is) és most már picit a derekam is tompán néha fáj. Az együttlét után nem szokott nekem ilyen lenni. Ez a hasfájás ha nem is folyamatos, de azóta minden nap érzem, és mikor székelnem kell, ott a női belső szerveimnél picit görcsöl. Furcsa. Köszi.
2011. márc. 22. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes, de tegnap én is furcsát éreztem az együttlétünk után. Pontosan közvetlenül utána szurkált nekem az alhasam környékén...ilyet még soha nem éreztem. De szerintem nincs jelentősége, mivel még csak mensi után az 5. napon jártam tegnap és nekem kb. leghamarabb is a 15. napon szokott lenni ovum. De mégis fura volt.
2011. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!