Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után mikortól...

Az együttlét után mikortól lehet észlelni a terhesség tüneteit és mikortól mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
1,5 hete voltam együtt a barátommal védekezés nélkül.2-3 napja terhességi tüneteim vannak.terhes vagyok, vagy valami más bajom van?a mensimnek hónap végén kell megjönnie
2008. jan. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más, van aki már másnap állítja, hogy tüneteket érez, de 10 nap a beágyazódás, állítólag ez alatt nem jellemző. Sokan csak a mensi elmaradását észlelik, néhányan mensi előtt 1 héttel már produkálnak tüneteket. EGyéni.

TEsztet csinálhatsz, már mensi előtt is lehet +, de inkább a mensi elmaradása után 4-5 nappal, a reggeli vizeletből.

Ha együtt voltatok és nem védekeztetek, miért ne lehetnél terhes?

Ha nem akarsz babát, védekezz!!

Ha nem jön meg, menj orvoshoz.

2008. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még korai lenne a terhességi tünet.Hiszen még a beágyazodás folyamata sem zárult le,pedig csak utána jöhetnek a tünetek,de akkor sem mind.Várj még a mensi első napjáig,akkor tesztelj,lehet már kimutatja h + vagy,ha tényleg az vagy!sok sikert!
2008. jan. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,ha nem védekezel és szexelsz,terhes bármikor lehetsz.Nem mindenki ovulál hónap közepén,a nők 35 %a mensi közben,mensi előtt közvetlenül,lehet ilyen.Terhességi tünetek még nagyon nagyon koraiak nálad,sztem inkább csak bebeszéled magadnak.A teszttel én is legalább 4-5 napot várnék mensi kimaradás után,mert más is okozhatja a kimaradást,és meg is jöhet közben.Én voltam terhes is,úgy hogy megvolt a mensim,de már voltam álterhes,és közben kimaradt pár napra.De a te döntésed.Egy (24 éves)öreg róka
2008. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!