Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel az együttlét után...

1 héttel az együttlét után már érezhetőek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

1 hete (a 20. napon) voltunk együtt a párommal. Kb.3 napja eléggé feszünek a melleim, mára pedig már annyira, hogy séta/futás közben is érzem őket. Meg is vannak duzzadva rendesen. 1 héttel az együttlét után lehet-e már terhességre gyanakodni,ha tényleg szokatlanul fájnak a melleim?Ciklusaim max. 31 naposak. Enyhe émelygést is szoktam érezni (szintén pár napja),de ez betudható akár az izgalomnak vagy a feszültségnek is.



2008. jún. 7. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen mert én pl. 10 nappal a megtermékenyülés után már éreztem
2008. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 héttel a megtermékenyülés után nem valószínű, hogy lehet érezni a jeleket. A (nem) várt menstruáció után szoktak jelentkezni.
2008. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy lehetséges, ha NEM a 20. napodon estél teherbe. Mert ha jól számolom, akkor most lehetsz a 27. napod környékén, tehát négy nappal a nemvárt előtt. Ekkorra már elvileg lehetséges tüneteket produkálni és érezni. Amúgy 10-14 nap a beágyazódás, tehát a 7. nap környékén még nincs semmi.
2008. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy ilyen hamar érezni lehet. Elvileg pont most van vagy kezdődik a beágyazódás. Az eddigieket annyiban javítanám, hogy ez csak pár nap. a peteéréstől kb.11. nap, amikor befejeződik a beágyazódás, de olvastam azt is, hogy már a 8-10.-en beágyazódott. Gratulálok, ha jól érzed, igazán kivételes eset lenne...
2008. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!