Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után mennyi...

Az együttlét után mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy a terhesség tünetei jelentkezzenek? Lehet, hogy 1 hét uán a mellfeszülés már terhességre utaljon?

Figyelt kérdés
2008. febr. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A mellfeszülés sajna a mensi előtt is szokott jelentkezni, legalábbis nálam igen. De amikor sikerült teherbe esnem akkor ez a fájdalom erősebb volt, és már a mensi előtt kb 1 héttel éreztem.
2008. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsö komment küldöjének:Szia!Én most ugyan igy vagyok ezzel,már 1hete fáj a mellem,de a nemvárt mensi csak 22-én lesz.Akkor ez most nekem is Baba?Émelygésem is van!Köszi elöre is a választ.
2008. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is lehet jele a terhességnek a mellfeszülés, bár én vagyok az ellenpélda: kb. 4-5 hetes lehetek, és semmi tünet. A mellem meg abszolút nem fáj. Ez nem elkeserítés akar lenni, csak van ilyen is. Lehet később még a falat is fogom vakarni:))Ha nem jön meg tesztelj!!

2008. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


En most vagyok az 5. het elejen es hasonloan az elottem szolohoz nem sok tunetem van, az is 1-2 hete kezdodott, hasszurkalas, hangulatvaltozasok, a legerosebb talan az aluszekonysagom, egyfolytaban tudnek aludni es mindig faradtnak erzem magam. :) Azt javaslom hogy azon a napom mikor meg kene jonnie probalj tesztelni (en elotte este csinaltam es azonnal pozitiv lett, azota se jott meg :) ), ha esetleg negativ, ne keseredj el, probald 4-5 nappal kesobb, persze ha nem jott meg.


Sok sikert!

2008. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utóbb kiderült, hogy a mellfeszülés csak a mensi miatt volt, bár sokkal erősebben éreztem, mint máskor és tovább is tartott, mint szokott.
2008. ápr. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!