Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek higgyek?

Melyik tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel a medilab tesztem pozitív lett ma reggel az x-epil negatív.
2011. márc. 21. 10:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy drukkoltok!Orvoshoz megyek délután mert endometriózisom is van,így elvileg nem is sikerülhetett volna természetes úton.Remélem az orvos tud segíteni.
2011. márc. 21. 12:17
 12/18 anonim válasza:
nekem azt mondta a nődoki, hogy olyan nincs hogy halvány második ...az a második vonal vagy ott van vagy nincs poz. eredmény! és felesleges elrakoskadni napokig a tsztet mert orák elteltével már használhatatlan az eredmény! csak el kéne olvasni a használati utasítást is.
2011. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nos.... nekem is volt halvány tesztem már... mégsem volt baba! Szóval szerintem kérj a dokitól laborba beutalót, ha már úgyis mész hozzá, és kiderül (Nem tudom hogy mióta késik, ha csak pár napja, nem biztos hogy látna akármit is az UH-n).

Ami tény, nekem az X-epil halványka volt, míg más szintén 25-ös teszt már erős pozi. Medilabot nem ismerem.


15 hetes km

2011. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi ez a butaság, hogy nincs halvány vonal. Igenis van. Én csináltam a kimaradástól számítva minden nap és napról napra erősebb lett. Az első szinte alig látható volt, szinte csak sejthető. 1 hét múlva már ugyanolyan erős volt, mint a kontrollcsík, sőt, előbb is jött ki annál. Ahogy ment fel a nedvesség, egyből ki is rajzolódott.

Nekem is a Medi-Lab mutatta ki először, a többi akkor még negítív volt!

2011. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam hogy nincs! Hanem hogy az még nem biztos!!! Mert én s ráfáztam már egyszer.....

Nem tudom hogy hol láttad azt a kommentemben hogy nincs halvány csík....

2011. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt: "nekem azt mondta a nődoki, hogy olyan nincs hogy halvány második ..."
2011. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És nyilván nem a te kommentedre gondolt. :)
2011. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

jó-jó utána már én is rájöttem :)

De nyilván félreértette azt a kommentet... mert szerintem ott a válasz írója arra gondolhatott hogy a halvány csík is pozitív.

2011. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!