Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell értelmezni a...

Hogyan kell értelmezni a hőmérsékletet? A megnövekedett hő előtt, alatt, vagy után van ovuláció?

Figyelt kérdés
A menzitől mérem a hőmet, minden nap 36,7 volt. Szombaton 36,8 vasárnap 36,6 ma reggelre meg 36,9. Szerintetek?
2009. febr. 23. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap reggel és ma reggel is volt egy kis ragadós nyákom. De még csak a ciklus 7. napján vagyok. Létezik hogy ilyen korán peteéréséem lenne?
2009. febr. 23. 09:04
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] itt megtudod nézni mikorra írja a lehetséges ovulációt!
2009. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.kismama.hu -termékenységi kalkulátor
2009. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már néztem és kb 1-jén van a naptár szerint peteérésem. Ezért nem értem a nyákot és a megemelkedett hőt. Szombaton az uh-n 9 mm-es follikulus volt a bal oldali petefészkemben. Még ez is pici szerintem. De akkor mi a nyák és miért emelkedett a hőm?
2009. febr. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!