Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha alapból 33 napos ciklusaim...

Ha alapból 33 napos ciklusaim vannak, de előző hónapban 40 napra jött meg, akkor mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Ha a 33 naposat nézem akkor tegnap kellett volna megjönnie.Teszteltem medi-labbal iszonyú halvány pozitívat.Lehet egyébként hogy csak szellemcsík bár már időn belül látszott.Lehet hogy később is volt a peteérés?

Én már nem tudom mikorra kéne megjönnie és mikor teszteljek!Volt valaki hasonló helyzetben??


2011. márc. 17. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelen! :-)

Nekem is ilyesmi volt 28-29-31-32-34-40nap! Akŕrmikor késett egy napot teszteltem reggel, délutŕn vagy este megjött :-/

Igy a 40napos ciklus utŕn, mŕr feladtam. De hiŕba vŕrtam nem jött meg. Igy a 40. napon csinŕltam egy tesztet. Erre kiirja 2-3hetes terhes, majd leestem a wcröl :-) (clerblue digitŕlis)

Szoval szerintem vŕrj 2-3napot és tesztelj ujra! :-)

Drukkolok!

2011. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a medi lab már volt nagyon halvány pozi 1percen belül,de más fajta nega lett.nekem ez volt a második "szellecsikos",másodszor csapott be.többet nem veszek olyant.ráadásul amikor ide feltettem a képet róla mindenki azt mondta hogy pozitiv,és mégsem volt az,de szoritok neked hogy baba legyen,sok szerencsét

amugy amikor nekem is kiszamithatatlanok voltak a ciklusaim akkor minden honapban teszteltem egyszer-kétszer csak ugy találomra.egyszer már bejött,igy tudtam meg a másfél éves fiam érkezését.

2011. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!