Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 20. napon látta a doki a...

Ha a 20. napon látta a doki a tüsző helyét, akkor mikor teszteljek? Elvileg 30napos ciklusaim voltak eddig.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 00:29
 1/4 Nigra ***** válasza:
Hát ha terhességi tesztre gondolsz akkor mindenképpen várd meg míg meg kéne jönnie. Már csak azért is mert addig nem igen látszik semmi, a másik, hogy nagyon sok anyuka vált már tesztfüggővé. Mondjuk a ClearBlue már menses előtt pár nappal (azt hiszem 4) kimutatja ha van valami, én azért a helyedben megvárnám.
2011. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat,igen,terhességi tesztre gondoltam;)


Na,ok,hogy a mensit várjam meg,amig kimarad,de mikor van az?Eddig 30naposak voltak a ciklusaim.De ha most a 20.volt ovu,akkor a 34.napon telik le a 14 nap.

2011. jan. 11. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 34-en már tesztelhetsz! Drukkolok! :)
2011. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek!Drukkoljatok!
2011. jan. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!