Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégén mensiztem és ma...

Hétvégén mensiztem és ma pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés

Nem értek semmit, ez most pozitív vagy vegyem negatívnak? Azonnal kijött egy vékony második csík, erős színes ,gondoltam mivel nem vastag majd eltűnik róla kiszáradás után, de nem.A tesztet azért csináltam mert tegnap éjjel óta erős hányingerem van, minden folyadék kijön belőlem, a melleim meg vannak duzzadva úgy mint mensi előtt szokott lenni.Voltam már terhes, szültem is, de akkor 10.dpo-n már szép határozott vastag csíkom volt és a hányinger csak jóval a kimaradt mensi után két héttel következett. Az aktusokat bejelöltem a diagramon, az alapján ez a teszt lehetséges, hogy szellemvonal és azért ilyen vékony?Vagy most mi van? Hormonjaim rendben vannak. Volt valaki akinek hasonló vékony csík volt először a tesztjén? Nem reménykedem babában, mert rövid mensim volt ugyan de láttam nyálkahártyadarabokat vagy valami alvadt vér félét is, nem görcsölt nem fájt és rövidebb volt mint szokott.Hőm is érdekesen alakul. Nem értek semmit.

[link]

[url= [link]


2011. márc. 16. 20:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hurrá! Gratulálok!!!!!!
2011. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Olyan jó ilyen sikersztorikat hallani.

Remélem én is nemsokára átélhetem milyen pozit tesztelni!

2011. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen! Gratulálok!:)
2011. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ez a babóca nagyon jönni szeretne!!!:)

Gratulálok!!!

2011. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! Ez fantasztikus!!! Sok boldogságot és egészséget kívánok!:)
2011. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát én bizony elsírtam magam! Nagyon örülök Nektek! Vigyázz magatokra, és sok boldogságot!!!!
2011. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Ez aztán a CSODA! Ez a picurka már most nagyon huncut neked odabenn. Nagyon örülök nektek és boldog, problémamentes babavárást kívánok!

Ha van kedved, néha írj, mi újság van veletek!

2011. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gratulációt!!Nagyon boldogak vagyunk:).A férjem egész délután a neveket böngészi a neten, és párosítja a családi nevével:), alig tudtam elrángatni a gép elől, hogy megnézzek egy pár dolgot, olyan büszke, hogy úgy járkál a lakásba is mint egy kis kakas, vagy egy büszke bika:) épp az előbb motyogta magába, hogy igen!Megcsináltam:)))
2011. márc. 18. 15:17
 29/31 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hgy én is ugyanigy vok mint te. A menszim ma reggel megjött de előatte mindig 1-2 napot barnázgatok, de most egyből vér jött belőlem. az első nap nálam mindig kritikus mert hányingerem van, fáj a fejem, alig birok mozogni, ma meg mintha megsem jött volna. fájdogált egy picit a hasam de észre sem vettem h megjött. kivi leszek a következő napokban hogy hogyan vérzek mert ha ugy mint te akkor egyből csinálok egy tesztet én is. a hasam puffadt de naon.
2011. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok Neked! Ez aztán a csoda!

A helyzet az, hogy nekem mindig pontosan megjött a mensim.Most késett először. És más tünetekkel jött meg, és más tüneteim vannak közben is. Nem kevés a vérzés, normálisan vérzek, de másképp és nagyon felvagyok puffadva, feszít nagyon a hasam, pedig már a 2. napon vagyok. Sok minden más, és nem értem az okát. A hőm még mindig nem esett le teljesen, csak egy kicsit...Én a hőmből indulok ki, és csak akkor fogok tesztelni, ha nem fog sokáig leesni. Még most tavasszal dokihoz is akarok már menni, mert nagyon rég voltam.

2011. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!