Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégén mensiztem és ma...

Hétvégén mensiztem és ma pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés

Nem értek semmit, ez most pozitív vagy vegyem negatívnak? Azonnal kijött egy vékony második csík, erős színes ,gondoltam mivel nem vastag majd eltűnik róla kiszáradás után, de nem.A tesztet azért csináltam mert tegnap éjjel óta erős hányingerem van, minden folyadék kijön belőlem, a melleim meg vannak duzzadva úgy mint mensi előtt szokott lenni.Voltam már terhes, szültem is, de akkor 10.dpo-n már szép határozott vastag csíkom volt és a hányinger csak jóval a kimaradt mensi után két héttel következett. Az aktusokat bejelöltem a diagramon, az alapján ez a teszt lehetséges, hogy szellemvonal és azért ilyen vékony?Vagy most mi van? Hormonjaim rendben vannak. Volt valaki akinek hasonló vékony csík volt először a tesztjén? Nem reménykedem babában, mert rövid mensim volt ugyan de láttam nyálkahártyadarabokat vagy valami alvadt vér félét is, nem görcsölt nem fájt és rövidebb volt mint szokott.Hőm is érdekesen alakul. Nem értek semmit.

[link]

[url= [link]


2011. márc. 16. 20:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Hátha így

[link]

2011. márc. 16. 20:29
 2/31 A kérdező kommentje:
Jájj, hát nincs itt senki?:)) Qupido teszt volt amúgy.
2011. márc. 16. 20:48
 3/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem láttam ilyen tesztet. Lehet, hogy hibás. Mindenképpen csinálj egy másikat! Igen, a hód is érdekesen felugrott megint. Én biztos, hogy csinálnék egy új tesztet.
2011. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem poziív teszt,hanem selejtes,bár én a qupidot nem ismerem.De a tesztcsíknak nem ilyen vékonynak kell lennie,hanem ugyanolyannak,mint a kontrollcsíknak,legfeljebb halványabbnak.Vegyél egy másik tesztet,és csináld meg újra.De biztos jönnek nálam okosabbak,akik ismerik a qupido tesztet.
2011. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én is csinálnék egy új tesztet!
2011. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szia! Csináltam még kettőt mert volt itthon, de azok 25-ös tesztek, azokon halványabb sokkal szinte alig látszik de ott van mind a kettőn.Próbáltam azokat is lefotózni de nem lettek jó képek, azokon nem látszik úgy mint élőbe.Várok pár napot aztán ismétlek, utána meg ha azokon is lesz valami akkor megyek a dokihoz.
2011. márc. 16. 20:58
 7/31 anonim ***** válasza:
Megint én. Az első terhességemnél az 5. héttől a 11. hétig véreztem egyfolytában! Nekem is voltak alvadtvérdarabok és nyálkahártya is. Mégis megmaradt a baba. Egyszer olyan darab esett ki belőlem, hogy azt hittem, hogy vége, elvetéltem. De nem. Gyógyszert adtak, és így megmaradt a baba. Persze kórházban is voltam, de ott nem csináltak semmit. Szóval, tesztelj, és ha pozitív, akkor irány a doki!
2011. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megmaradt a babád! Az én esetemben jobban hajlok a hibás tesztre lehet nem is szenvedek én teszttel hanem ellépek holnap délután rendel a háziorvos és kérek beutalót, hogy bthcg-t nézzék meg.
2011. márc. 16. 21:03
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen, ez a legjobb ötlet! Majd írd meg, hogy mi lett!
2011. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Rendben megírom!
2011. márc. 16. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!