Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégén mensiztem és ma...

Hétvégén mensiztem és ma pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés

Nem értek semmit, ez most pozitív vagy vegyem negatívnak? Azonnal kijött egy vékony második csík, erős színes ,gondoltam mivel nem vastag majd eltűnik róla kiszáradás után, de nem.A tesztet azért csináltam mert tegnap éjjel óta erős hányingerem van, minden folyadék kijön belőlem, a melleim meg vannak duzzadva úgy mint mensi előtt szokott lenni.Voltam már terhes, szültem is, de akkor 10.dpo-n már szép határozott vastag csíkom volt és a hányinger csak jóval a kimaradt mensi után két héttel következett. Az aktusokat bejelöltem a diagramon, az alapján ez a teszt lehetséges, hogy szellemvonal és azért ilyen vékony?Vagy most mi van? Hormonjaim rendben vannak. Volt valaki akinek hasonló vékony csík volt először a tesztjén? Nem reménykedem babában, mert rövid mensim volt ugyan de láttam nyálkahártyadarabokat vagy valami alvadt vér félét is, nem görcsölt nem fájt és rövidebb volt mint szokott.Hőm is érdekesen alakul. Nem értek semmit.

[link]

[url= [link]


2011. márc. 16. 20:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes!

Kívánom h úgy legyen ahogy Te/Ti szeretnétek!

Írd meg h mi volt!!!

2011. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

én is drukkolok. majd írj mi volt.


2 kisfiú anyuja

2011. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Mivel írtad hogy csináltál még 2 tesztet és halvány pozi lett így én azt gondolom hogy terhes vagy.Nem te lennél az 1. aki így lett terhes.Nagyon szorítok neked és írd meg hogy mi volt.
2011. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én is szorítok! És kiváncsian várom az eredményt. :)
2011. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Szerintem totál pózi! Nekem is ilyen volt! És mensiztem!!
2011. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes,kíváncsian várom az eredményt. Drukk!
2011. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív, és remélem, hogy nem vetélés, mert azután kimutatja még.

Majd írd meg, mi lett!

2011. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ha a másik 2 teszt is 2 csíkos lett akkor pozi.


Írd meg mi lett.

2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a tegnapi napom ráment az orvoshoz rohangálásra ezért nem válaszoltam. A körzeti orvosomtól kértem ,hogy adjon beutalót laborba nézzék meg a hcg-t rám mordult és azt mondta, hogy ez nem kívánságműsor, szó sem lehet róla, ha terhesnek érzem magam menjek nőgyógyászhoz.Majdnem elbőgtem magam, mert elég érzékeny vagyok mostanában, gondolom megszánt mert azt mondta, tudja mit, pisiljen egyet, adott egy piklit és csinált egy bemártós tesztet, totál negatív lett,ezután ismét bunkó lett, és mondta, hogy felesleges is volt erre vesztegetni az idejét, kértem adjon valamit hányingerre mert napok óta minden kijön belőlem, azt mondja szedjek dédalont és ne hisztizzek, biztos elrontottam a gyomrom, kérdezte, hogy nincs-e hasmenésem, mondtam nincs , erre ő mondja, hogy biztos, hogy van:)) na ekkor felálltam és rávágtam az ajtót.Ezután felhívtam a nőgyógyászomat, aki nagyon készséges volt és azt mondta azonnal menjek el hozzá. Lányok, el sem hiszem, hisz a hőmérsékleti görbéim és a mensijeim ellent mondanak mindennek!! Kb kilenc hetes terhes vagyok, crl:22,3mm és dobog a pici szíve:))mondtam neki a mensiket, és, hogy láttam nyálkahártya darabot vagy alvadt vért benne erre azt mondta sokszor nem tudják ennek az okát, ha következő mensim idején is ez van akkor azonnal menjek hozzá, a tesztre meg azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, elküldött laborba még tegnap annak most lett meg az eredménye, 130.000 lett tehát érthetetlen, hogy vizeletből miért nem mutatta már hamarabb, és a tízes teszten is csak egy vékony vonal van, a doki vizeletes tesztjén meg semmi. Minden megcáfolódott számomra, a hőgörbézés, hisz, minden hónapban tankönyvszerű görbéket produkáltam, alacsony hő az első felében, majd ovukor leesett, utána emelkedett, mensi majd újra minden, és ez a kis csodalény meg itt csücsül a pocakomba, három és fél éve várjuk a kistesót:) csak azon gondolkozom, ha nem mentem volna orvoshoz akkor mikor derült volna ki? Amikor szülök??ÁÁ boldog értetlenség van rajtam. Most viszont rohanok,mert mennem kell védőnőhöz:) mindenkinek köszönöm az érdeklődést, és minden jót kívánok.
2011. márc. 18. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!