Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki nagyon fiatal...

Ha valaki nagyon fiatal kismama árthat a babának, ha kihúzzák az anyuka fogát?

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken kellene fogorvoshoz mennem, és eszembe jutott, h az érzéstelenítő nem árthat-e a pocaklakónak?
2009. febr. 19. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, van olyan érzéstelenítő amit lehet adni kismamáknak...nekem is adtak...de dokinak mond h terhes vagy
2009. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
ui ja s semmi nem függ attól h vki fiatal kismam e vagy sem::)
2009. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kismamaként engem kötelezően elküldtek fogorvoshoz, igazolás kellett a kiskönyvembe. Tömték, érzéstelenítőt is kaptam, azt mondta a doki semmi baja nem lesz a babónak.
2009. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Mindegy hogy 4 hetes vagy 34? Én úgy tudom a fiatal terhesség nagyon érzékeny, sérülékeny.
2009. febr. 19. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
igen de én is akkor voltam kaptam szurit is, dokiik tudják, nem lesz semmi baj
2009. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam fogdokinál egy pár nappal a nem várt előtt. Mondtam neki, hogy lehet terhes vagyok még nem tudom de szeretnék húzatni illetve tömni fogat.Azt mondta csak akkor érdemes ha gond van vele mert a picinek sem jó az hogy szenvedsz, de ha nincs vele különösebb gond akkor nem érdemes mert nem lehet tudni milyen hatással van rá.Igazán terhesség alatt semmi nem jó ami gyógyszer vagy idegen anyag, hiszen ezekkel nem kísérletezhetnek kismamákon, még jól is néznénk ki!Nekem azt mondta majd ha belépek a második trimeszterbe akkor menjek akkor megcsinálja, de ő addig nem ajánlja csak ha tényleg nagy gond van vele.Én is olvastam több helyen hogy nem árt neki, de fő az óvatosság!Szóval szerintem csak akkor menj ha már nem bírod mert nagyon fáj. Nekem még ma sem jött meg nem tudom van e bébi, de én nem megyek fogászatra csak a második trimeszterbe ha terhes vagyok, vagy esetleg a menszi alatt.

Boldog babavárást!!!

2009. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 9 hetesen voltam először fogdokinál, nekünk roon s mondta h menjek minél előbb ha bármi van, mert gyulladás kialakulhat s vérármba kerülhet bakt. s ez viszont nagyon árt ababának...szóval minél előbb menni
2009. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy "fiatal kismama", vagy "fiatal terhesség"!
2009. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!