Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Talán most...

Mi a véleményetek? Talán most van esély rá?

Figyelt kérdés
Múlt évben volt 2 nőgyógyászati műtétem,azóta meg cisztáim.Egyetlen hónapban nem volt,akkor sikerült,de sajnos elment 5 hetesen.Most nemrég voltam orvosnál,látott egy érett tüszőt,és nem volt cisztám.Múlt hét végén nagyon fájt a méhem,azóta meg hol egyik,hol másik oldalt nyilalgat a petefészkembe.Ma meg úgy érzem,mintha egy lufi lenne a méhem helyén,fel is vagyok kicsit puffadva.Szerintetek van remény?Bátorítanátok?
2011. márc. 7. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Nekem is ez a tünetem (és babát várok) hol az egyik, hol a másik oldalon szurkál, a méhem környékén pedig olyan fájdogálás van, mint amikor meg akar jönni, vagy már 1-2 napja megjött. Amikor épp nem "fáj", akkor a lufi érzés van...nekem olyan vízzel telt lufi... Kicsit hasonlít érzésre a felfázáshoz.
2011. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,tényleg olyan érzés..
2011. márc. 7. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztató tüneteid vannak.Nekem is alhasi feszülésem volt,puffadt mintha fel lennék fázva,meg szurkált a hasam,a méhem majd kiszakadt.És nem várt után pozitív volt a tesztem.Nálam bejött a testápolós folyás,ezt váltja a vizes és a szárazság.Neked van valamilyen folyásod?Nem kell gyakrabban pisilned?
2011. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mert sokat szoktam inni,igy járok eleget...remélem lesz pozi tesztem.neked gratulálok
2011. márc. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!