Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció elmaradásán...

A menstruáció elmaradásán kívül milyen tünetek utalhatnak biztosan babára?

Figyelt kérdés
A hőemelkedés lehet jele?Mikor kell mérni?Mért mutathat többet a hőmérő flekelés után kb. 1 órával?
2008. febr. 4. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom a hőemelkedés mennyire lehet tünete, de olvashatsz itt is a válaszok között olyat, hogy: szúródás a hasalján, esetleg a "mindjárt megjön érzés", és görcsölgetés, mellérzékenység. Bár ez mindenkinél más és más, valaki fel sem veszi, hogy állapotos, csak ha már kimaradt a mensije.

2008. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Bármi lehet tünet,akár egy hasmenés is,bár a terhesség ennyire korai szakaszában a mellfeszülésen,esetleg ritkább esetekben a mindjárt megjön érzéssel párosulnak a tünetek talán.Rendszerint a kismama abból jön rá,hogy áldott állapotban van,hogy a vérzése vagy kimarad,vagy nem a szokványos,és csinál egy terhességi tesztet.Én eddig itt mindenkinek azt javasoltam,hogy a tesztet mensikimaradás után egy héttel végezze el,mert nekem is volt már több soron olyanom,hogy valami miatt késett 2-3,sőt volt hogy 4 napot,de megjött.Ráadásul az olcsóbb,kisebb érzékenységű tesztek mensi előtt,vagy mensi körül szinte nem mutatnak ki semmit,még ha babás vagy sem.A hőd úgy tudom azért mutat többet,mert az alvás folyamán az életfolyamataid a minimumra állnak át,és amikor felkelsz,a tested "beindulva" hőt termel.Ezért célszerű felkelés után közvetlen még az ágyban hőmérőzni.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt is figyeld szerintem, hogy mit ennél! Nem olyan erős kívánósság, mint a terhesség későbbi szakaszaiban, de én pl. dinnyét ettem, aztán megkívántam egy kis capuccinót. A kettő "összeveszhetett" volna, de nem tették. :) Egy 38 hetes kismama.

2008. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!