Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! Februárban nem volt rendes...

! Februárban nem volt rendes a menszim egy napig tartott elötte rózsaszin folyásom volt! Mostanában feszül a mellem émelygek és olyan érzésem van a méhemnél mintha egy kö lenne a bal oldalamon! Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet terhes vagy:) csinálj egy tesztet, még akár most is ha terhes vagy tuti kimutatja.

majd írd meg mi lett.


Ha szeretnétek babát akkor megy a Drukk!!!!!!!!!!

2011. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnénk babát!5éve várunk kistestvérre
2011. márc. 5. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor nagyon drukkolok!

mindenképp irj!

2011. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jaj már nem merek tesztelni sem!az 5év alatt annyit csalodtam!még várok!de titokban nagyon reménykedek:)
2011. márc. 5. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Mire vársz?

Ha van baba a nap bármely időszakában ki kell,hogy mutassa a teszt!CSINÁLD MEG!!!

A strucc politikával csak a kétségeket és magadat őrlöd!

Várjuk az eredményt!Ha egy csík akkor viszont lehet ciszta és az esetben doki minél előbb!!!

Kívánom,hogy baba legyen!!!

2011. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem várnék, mert ha terhes vagy akkor dokihoz sem ártana menni, mert tudni kell, hogy minden okés -e.Teszteljél!!:)
2011. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elmondom hogy volt!február7étöl 3 napig halvány rózsaszines dolog de csak pisilés után!aztán 10én egy napig rendes vérzés ami másnapra elmúlt!azóta semmi!28 éves vagyok azelött sosem volt még ilyen!az elsö terhességem nem ilyen volt!de az is igaz hogy akkor is 8hetes terhesen vérezgettem egy pár napig!de akkor tudtam hogy terhes vagyok!lehet hogy ez is olyasmi volt?nem merek reménykedni!
2011. márc. 5. 15:24
 8/10 A kérdező kommentje:
most szerintetek a 7ét vagy a 10ét vegyem számitásba a nemvárt megjöttéig?
2011. márc. 5. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresek a ciklusaid abból tudsz számolni melyik lehetett a jó dátum de szerintem 10-től számold.Mindenesetre csinálj egy tesztet mert ha már 10.-én terhes voltál le kéne ugrania a két csíknak a tesztről!Egyébként azt mondják nincs két egyforma terhesség!
2011. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!