Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már biztos? Medi-Lab,...

Ez már biztos? Medi-Lab, Pregimax, Gabriel? Melyik tesztnek higyjek?

Figyelt kérdés

12. v. 13. dpo-n vagyok. a fenti teszteket csináltam meg ma reggel első vizeletből.

Medi-Lab nem túl erős, de egyértelműen pozitív. Kb. 2 m-ről is látni.

Pregimaxnál idővel és nagyon halványan, de kijött a 2. csík.

Gabrielnél csak épphogy a helyét látom, mintha lenne ott valami.

Azért bizonytalanodtam el, mert a Gabrielt mindenki dícséri, a Medi-labról meg sok rosszat hallottam.

Mind a 3 25-ös erősségű. Nem lehet, hogy még kevés a hcg, és mivel a Medi-Labot PERCEKIG!!!! kell a vizeletben áztatni, a Gabrielbe pedig csak CSEPPENTENI, ezért lett ilyen az eredmény? Tehát én azt látom, ami legtovább érintkezett a vizelettel az az erősebb, ami csak kevésbé, az szinte láthatatlan. Nincs benne logika?

Ne haragudjatok a hülye kérdésért, de ez nekem még most is hihetetlen, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy talán babát várok....:)


2011. márc. 5. 07:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:)))))) jaj alig várom, hogy leírd mi volt!! :) komolyan, olyan szépek ezek a pillanatok az életben!! főleg, ha meg kellett küzdenetek érte!! élvezzétek ki nagyon ezeket a perceket!! biztosan akkor fogsz tudni legjobban örülni, amikor már ketten örülhettek!! :)


Ági

2011. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem itt ezen az oldalon sokan nálunk is jobban megküzdenek a babáért. Igazából szerencsére minden orvosi segítség nélkül sikerült, spontán. Az orvos már írt volna fel mindenféle gyógyszereket, de nem akartam, hogy belekerüljünk a mókuskerékbe, amíg nem feltétlenül szükséges.
2011. márc. 5. 13:05
 13/17 A kérdező kommentje:

Sütikészítés közben eléálltam és megkérdeztem, mennyire lesz húzós a munkahelyén a november, tudna-e kivenni egy hét szabit? Kérdezte, hogy miért. Erre mondtam, hogy jó lenne ha itthon lenne velünk egy hetet, amikor hazajövünk a kórházból.... Valahogy akkor hirtelen így jött ki belőlem...

Szegényt teljesen letaglóztam:) Csak azt kérdezgette, hogy ez biztos? Mennyire biztos? Hihetetlenül örül....csak még ő sem tudja felfogni...:)

2011. márc. 5. 20:00
 14/17 anonim ***** válasza:

NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!! :D ez szuper!! :)))))) nagyon jó volt, ahogy elmondtad Neki!! :) november?? az én lurkóm is novemberi ;) jaj olyan jóóó!! :) mikor mész dokihoz??


Ági

2011. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon ideális a november. Nekem pont jó lesz munka és egyéb (házfelújítás, stb....) szempontból is. Ráadásul tavasszal, nyáron itt a sok zöldség, gyümölcs, ami a táplálkozás szempontjából fontos. Tudok sokat mozogni,ha birok majd, nem kell várandósan a 4 fal közt tespedni. A nyári hőséget is pont elkerülöm a nagy pocakkal. 6. hétnél előbb nem terzeztem dokihoz menni, de elég nehéz kibírni....:)
2011. márc. 6. 13:52
 16/17 anonim válasza:

Szívből gratulálok!!! Csatlakozom az előttem íróhoz :-). Észrevételem, hogy nekem a 3 közül a Medi-lab vált be, amikor összehasonlítottam néhányat, azóta azt használom. Amikor összevetettem egy-egy tesztet alkalmanként, akkor azok különféleképpen működtek: van, amit pisibe kellett mártani (az a legolcsóbb, legegyszerűbb, előírják, mennyi ideig mártsunk), azután van, amit cseppenteni kellett a kazettára (itt nincs idő), és van, amire rá kell pisilni (itt sincs). Ezeket ezért nehéz összehasonlítani egymással, hogy mennyi ideig kell pisibe áztatni a tesztet, vagy cseppenteni (egy műanyag kazettára), esetleg csak rápisilni a teszt végére. A végeredmény 5 PERC különbséggel UGYANAZ. :-)

A rápisilős tesztek közül (ezeket nem kell mártani, csöpögtetni) a Clearblue és a Medi-preg tesztekről hallottam jókat, de ezek áráért 2-3 Medi-labot is veszek, így tudok ismételni 1-2 nap múlva is. Nálam a következő napokon ismétlés a tuti!

ISMÉTELTEN GRATULA!!! :-)))

2011. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációt és hogy leírtad a tapasztalataidat. Igen, én is csináltam még tegnap reggel egyet, pozitív lett az is. Már az összes tesztem elfogyott, de utántöltök és a héten még csinálok 1-2-t.
2011. márc. 7. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!