Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már biztos? Medi-Lab,...

Ez már biztos? Medi-Lab, Pregimax, Gabriel? Melyik tesztnek higyjek?

Figyelt kérdés

12. v. 13. dpo-n vagyok. a fenti teszteket csináltam meg ma reggel első vizeletből.

Medi-Lab nem túl erős, de egyértelműen pozitív. Kb. 2 m-ről is látni.

Pregimaxnál idővel és nagyon halványan, de kijött a 2. csík.

Gabrielnél csak épphogy a helyét látom, mintha lenne ott valami.

Azért bizonytalanodtam el, mert a Gabrielt mindenki dícséri, a Medi-labról meg sok rosszat hallottam.

Mind a 3 25-ös erősségű. Nem lehet, hogy még kevés a hcg, és mivel a Medi-Labot PERCEKIG!!!! kell a vizeletben áztatni, a Gabrielbe pedig csak CSEPPENTENI, ezért lett ilyen az eredmény? Tehát én azt látom, ami legtovább érintkezett a vizelettel az az erősebb, ami csak kevésbé, az szinte láthatatlan. Nincs benne logika?

Ne haragudjatok a hülye kérdésért, de ez nekem még most is hihetetlen, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy talán babát várok....:)


2011. márc. 5. 07:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia szerintem gratulálhatok mert ott baba van :)

Tudsz képet mutatni róluk?

2011. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A gabriel jó teszt de talán kevésbé érzékeny mint a másik kettő hiába egyforma az érzékenységük a doboz szerint!Olvastam már másoktól is,hogy a gabriel ugyanazon pisiből halványabb csíkos lett!

Egyszóval GRATULÁLOK!

Holnapután csinálj még egy tesztet hidd el az már egyértelműbb lesz!

Boldog babavárást!

2011. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :-)

Amúgy a dokim szerint a MediLab a legmegbízhatóbb.

2011. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! El sem tudom hinni.... Azóta is nézegetem őket...csak olyan hihetetlen.....

Képet sajnos nem tudok küldeni, mert elromlott a gépem:(

2011. márc. 5. 09:44
 5/17 anonim ***** válasza:

szia,


csatlakozom az előttem szólókhoz, a pozitív eredmény ott van rajtuk!! :) GRATULÁLOK!! párod tudja már?? :)


Ági

2011. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!!!!

Nem tudja, csak este felé ér haza. Nem fogja elhinni...:) Az az igazság,hogy hatalmas lenne az öröm, ha valóban babát várnék, mert nem sok esélyt láttunk rá, hogy sikerülhet. Az utóbbi egy évben 3 ciklusom volt...

2011. márc. 5. 11:51
 7/17 anonim ***** válasza:

jaj hát akkor ez fantasztikus hír!!!!!!!! :D nagyon örülök, hogy sikerült!!!! :) kérlek írd mar meg, hogy mi volt a reakciója!! ez olyan izgalmas!! :D


Ági

2011. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy!!!!! Mindenképp megírom!

Ezerféle dolog kavarog a fejemben...nem is tudom, hogy mondjam el neki...

2011. márc. 5. 12:37
 9/17 anonim ***** válasza:

olyan cuki példákat olvastam már itt, keress rájuk esetleg, tényleg voltak nagyon aranyosak!! de szerintem nem is a körítés a lényeg, hanem az, hogy végre kisbabátok lesz!!!! :) mi együtt csináltuk a tesztet és amikor megláttam, hogy egyből 2 csíkom van kirohantam a fürdőből és csak azt hajtogattam, hogy nem mehet be!! szegény totál hülyének nézett, én meg csak álltam az ajtóban és annyi minden kavargott benne, hogy azt sem tudtam hogy hívnak!! :) azután amikor letelt a 3 perc bementem, megnéztem még mindig ott van e a 2 csík ( :D ), a kezembe vettem, oda adtam Neki és közöltem, hogy mehet meszelni a garázst (akkoriban ment a Renault reklám, ahol apuka kékre meszelte a garázst) és olyan sírásban törtem ki, hogy szegény megint csak nézett rám...:) természetesen a boldogságtól sírtam :D


Ági

2011. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez aranyos és megható volt nagyon!

Amúgy én írtam ki azt a kérdést néhány napja, ami még ki is van emelve talán, hogy hogyan közöljük a nagy hírt....

Én azt hittem, hogy ha végre lesz egy pozitív tesztem, úgy fogok sírni, hogy abba sem hagyom... Ehhez képest csak ültem és néztem magam elé...majd nekifogtam takarítani... Annyira hihetetlen az egész. Nem gondoltam volna, hogy nekem is lehet 2 csíkos tesztem valaha... Szerintem akkor fog rajtam kijönni ez az egész, amikor elmondom a férjemnek...

2011. márc. 5. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!