Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet alacsony hővel terhes...

Lehet alacsony hővel terhes valaki?

Figyelt kérdés
Körülbelül nekem az átlagon van most, de nem mérem már reggel csak az előzőek alapján mondom. (Akkor 36,4 volt)Most is annyi, de már 8 napja késik. Nemtom csináljak e tesztet. Talán felesleges, mert alacsony a hő...
2011. márc. 3. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha késik a vérzésed mindenképp érdemes tesztelni!


+++

2011. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 8 napja késik, akkor tesztelj! Már ki kell mutatnia, ha normális ciklusaid vannak. Drukkolok!
2011. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eléggé beállt a gyógyszerszedés után, de tuti nem vagyok terhes, semmit sem érzek, nah meg már 4 éve nem jön össze. De azért tesztelek a 7végén ha esetleg nem jön meg addig.
2011. márc. 3. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Na milett baba vagy megjott?
2011. márc. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem jött meg!

DE baba sincs. :S

2011. márc. 9. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom sajnos. És dokihoz még nem volt időm elmenni. Hetek óta késik, néha megfájdul a hasam, a mellem nem feszül, a hőm olyan alacsony, mint menszikor ill. ciklus első felében, és még nappal sem megy feljebb, bár tudom, hogy az nem lényeges (36,3-4). Elfogyasztottam 2-3 hét alatt kb. 10 tesztet, egyik se pozitív.
2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!