Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kétnaponta vagyunk együtt,...

Ha kétnaponta vagyunk együtt, szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Kedden volt az utolsó tojásfehérjés napom, azóta sárga folyásom van. Vasárnap este, kedden este és csütörtök este voltunk együtt. Szerintetek sikerülhetett?
2011. febr. 26. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, az esély megvan.
2011. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kétnaponta jó :)
2011. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3naponta nagyon jó.
2011. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó 2 naponta!De ez sem hoz biztosan babát (legalább is nálunk nem jött össze)!
2011. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt a 4. próbálkozós hónapunk.Az első hónapnál nem tettünk semmi különöset,a másodiknál vitamint kezdtem szedni számolgattunk,a 3.-nál cickát ittam palástot meg vitamint folsavat szedtem és 2 naponta voltunk együtt,a mostaninál ittam tovább a cickát palástot szedtem vitamint folsavat,és barátcserjét,párom multivitamint szelénnel,nem számolgattunk egyedül a Jónás napokat figyeltem,és ma este teszteltem pozitívat:)Remélem segítettem sok sikert!
2011. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is ittam most cickát, és megjön érzésem van, pedig hét végén nem kéne
2011. febr. 28. 08:21
 7/8 A kérdező kommentje:
gratulálok kedves utolsó! :)
2011. febr. 28. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm,és szorítok Neked is kedves kérdező:)Nekem is volt mindjárt megjön érzés pár napja kezdődött de enyhén mára szinte teljesen elmúlt.:)Szerintem esélyes vagy,csak nyugi:)
2011. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!