Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek, ha az egész ciklusban kétnaponta vagyunk együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy mert sikerül elkapni a pé környékét. kb. 80%.
2010. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 50% de lehet, hogy meg sokat irtam.

A pe-t biztosan elkapjatok de sajnos ez nem eleg. :( A spermanak meg el kell jutni a petesejtig, meg kell termekenyitenie ami nem egyszeru es sokminden nem sikerulhet. Aztan a petesejtnek el kell jutni a mehig. Megfelelo kell legyen a meh nyalkahartya vastagsaga, hogy be tudjon agyazodni, az osztodasnal is tortenhetnek gondok...

2010. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20-30%
2010. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van peteérésed, nincs elzáródva a petevezetőd, férjed spermája megfelelő, nincsenek hormonproblémáid, megfelelő vastag a méhnyálkahártyád,... akkor elég nagy (35-40 %).

Bár azt is hallottam már több dokitól, hogy jobb a sperma minősége, ha nagyobb szüneteket tart az ember (4-5 nap).

Ha szerencsétek van, sikerül, de ha nem, akkor se keseredj el! 1 év rendszeres házasélet allat kell, hogy összejöjjön, ha mindketten egészségesek vagytok e téren.

2010. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi először így csináltunk, 2 naponta. Ha akartuk, ha nem, mert így volt megírva... Nem sikerült. Következő hónapban sok volt a teendő, legalább 2szer voltunk együtt... Most 3 éves :)
2010. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt mondjak az orvosok, hogy egy egeszseges par eseteben minden ciklusban CSAK MAX. 30% a teherbeeses eselye!!!!! Az mas teszta, hogy a gyakorlatban az olyanok mint en, barmikor barmitol teherbe esnek (pl. volt ovulaciom rendes gyogyszerszedes mellett, meg ilyenek... Vagy a gyerekem is elsore osszejott. Most meg teherbe estem a ciklus 5.napjan mert masnap peteeresem lett a szex miatt, ami amugy csak kozepidoben szokott lenni altalban, marmint peteeres.)
2010. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezted meg,mert eddig nem sikerült esetleg teherbe esned s szeretnél.Mi is ilyesmiket csináltunk anno,nekem ami segített végül:a candidakúra egy hónapig.Fogytam is tőle;) és a hüvely flóráját flekészítette egy terhességre.Nekem a köv.hónapban sikerült is.Próbáld ki ha gondolod,ártani biztosan nem árt.
2010. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!