Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nem lehet...

Mi lehet velem? Nem lehet baba így?

Figyelt kérdés

14-én voltam együtt utoljára a párommal, 15-én megjött a menzeszem.Amúgy mindig 20-21 körül szokott megjönni.Pharmatexel védekeztünk.

Erre tegnap iszonyatosan elkezdett este szúrkálni a méhem, mintha a kést élesen felszúrták volna.Ma meg pecsételő sötétbarna folyásszerűségem van, de csak 5-6 csepp körül.


2011. febr. 24. 22:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és fura volt ez a mostani menzeszem mert 2 napig csepegett utánna másfél napig elöntött a vér, majd pár csepp megint. Pharmatextől lehet?
2011. febr. 24. 22:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hogy aktus másnapján már terhes legyél!
2011. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet buta vagyok, de nem értem.
2011. febr. 24. 22:27
 4/8 A kérdező kommentje:
10 napja voltunk együtt.
2011. febr. 24. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én elsőre azt mondom hogy, én nem szedek fogamzásgátlót.

Fogalmam sincsen mit okozhat.

Viszont elmondom nekemmi baj és mit kezdtem vele.

Nekem a mensim elsönapjától számított 14-diknapon volt peteérésem. El is kezdett fájni a bal oldalmi petezsák és a méh tájéka ésnem maradt abba.

A mensim 21-én megjött a fene egye meg. Bocsi.

De az hogy, végig fájt így most hétfőn vettem a teszveszen 15db ovulációs tesztet és 2terhességit.

Hétfőn vettem át és bizony cső pozitívat mutatott az ovu teszt.

Fent van a hőmérsékletem és ilyesmi.

A terhes teszt negatív.

Na már most ma elmentem a dokihoz és azt mondta hogy, előfordul spontán tüszőrepedés még mensi alatt is lehetséges.

Egyenlőre ultrahangon nem látott semmi és ha 10napig fent maradna a hőm akkor kell vissza menjek de szinte biztosan nincsen baba mert csak 3mm-es a méh fala.

Vagy hogyis mondjam.

Én azt tudom neked tanácsolni hogy, (ja és én is ezt csinálom mert a doki is meg itt a csajok is javasolják) holnap első dolgod legyen vásárolni ovulációs vagy tesztet.

Akár úgyis hogy, pisilsz egy tiszta kis üvegbe pohárba valamibe és aztán leszaladsz a gyógyszertárba. Vagy a teszveszen is ha ismered ezt a honlapot leütöd most az aukciót és holnap már át is veheted.

Ja és 90ft/darab egy lyen.

Megcsinálod mindenképpen reggeli pisiből és meglátjuk mit mutat.

Mert az ovu tesztet is lehet joslónak használni a terhességre és ha azért van a szurka mert esetleg spontán peteérésed van akkor meg azt mutatja ki.

Én azt ajánlom próbáld ki.

És az ovutesztet azért ajánlom mert a terhességi a beágyazódást követően mutat valamit 3-4 nappal.

Attól függ milyen érzékenységüt veszel.

Az ovu meg már sokkal elöbb megjosólhatja az esetleges babát.

Ha pozit mutat és másnap megcsinálva erősödik és így tovább akkor a terhességiu is elöbb utobb kimutatja a babát.

Egyébként lehet az első válaszoló ezt a mondatodat értette félre mert így írtad : 14-én voltam együtt utoljára a párommal, 15-én megjött a menzeszem

Ha nem írtad volna hogy, 10napja voltatok együtt akkor lehet én is azt válaszoltam volna mint az elöttem lévő.

Vagy most én értettem félre?


Na de talán értetted a válaszom és ha babára gyanakszol akkor csináld amit javasoltam és kérdezz vissza bátran ha nem értessz valamit.

Szép estét

2011. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez az a hüvelykúp? barátnőm emelett simán terhes lett
2011. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pharmatex kb annyi, mintha ott se lenne. Ugye azért mellette megszakításosan is védekeztetek? Ha nem, akkor simán lehetsz akár terhes is, nem véletlenül terjedt el a "pharmatex baba" kifejezés :)
2011. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem megszakítással védekezünk. Most még várhatna a baba mert 9 hónapos a kisfiam.
2011. febr. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!