Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Tuti nincs...

Mi lehet velem? Tuti nincs baba, ugye? A többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdára írta a ciklus.hu, hogy meg kell jönnie. Én előtte pár napig barnázni szoktam. Most nem volt semmi, max szerdán egy kicsi. Aztán csütörtökön megint semmi, péntek reggel még mindig semmi. Már kezdtem örülni, majd egyszer csak egyik másodpercről a másikra elkezdtem vérezni. De elég volt csak a tisztasági betét. Ha elmentem wc-re, és kitöröltem, akkor volt véres, de akkor közepesen. Majd szombaton már csak rózsaszín nyálka volt, tegnap már megint semmi. Ilyen még nem volt, hogy egyáltalán nem kellett tampont használnom. És már csak azért is örülni kezdtem, mert elővettem az ovulációs mikroszkópot, amit szoktak "jóstesztként" is használni. Nyálmintával, és hüvelymintával is kipróbáltam, és mindkettőben láttam páfrányt. Pedig hüvelyváladéknál még soha nem mutatott páfrányt. Vettem x-epil tesztet, de negatív lett. Akkor nincs baba, ugye?
2010. szept. 13. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu honnan tudja a te biológiádat, hogy mikor kell megjönnie?

Szerintem csak simán valamiért megzavarodott a mensid. Nekem szinte mindig másképpen alakult. Volt olyan hónap, hogy éppenhogy megvolt, máskor pedig nagyon durva volt.

2010. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, lehet nem félidőben volt a péd és még csak most ágyazódott be a babó, tehát még talán csak 10-es érzékenységű teszttel lehetne kimutatni, qupidó vagy ilyesmi, egy -két nap és már a többi teszt is ki fogja mutatni ha van babó!! Drukkolok.
2010. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!