Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Február 14-én...

Mi lehet ez? Február 14-én volt peteérésem, a ciklusom 20. napján.

Figyelt kérdés
Ma reggel volt egy nagyon pici vércsepp a papíron. Tegnap pici halvány barna szösszenetet láttam de csak papíron 2x. Azóta semmi. Sosem barnáztam.
2011. febr. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy meg akar jönni a mensid? Vagy ha nem védekeztek, akkor még az is lehet, hogy babád lesz. Pár nap múlva, ha nem jön meg, csinálj egy tesztet és kiderül. Ha 10 napja volt peteérésed, akkor lehet beágyazódás is.
2011. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Babát szeretnénk. A mensim eddig mindig úgy jött,h nem volt ilyen, hanem egyből vérzés és sok.

Azóta pisilésnél látok általában (nem mindig) egy hajszálér szerű barnás -pirosas csíkot de semmi több. Tisztasági betét se kell. Nem értem ezt.

2011. febr. 25. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebből bármi lehet, akár még baba is. Ne éld bele magad éppen ezért. Majd ha késik, a teszt megmondja.


11+5 km

2011. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!