Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetet pici vérzésem?...

Mitől lehetet pici vérzésem? Szoktam használni intim törlökendőt és mikor töröltem magam alul kevés pici vér volt.

Figyelt kérdés
Azt hittem,hogy na bisztos megjön de nem.Szerdán kellett volna megjönnie.Pénteken csináltam tesztet ami negatív lett.Gondolom korai volt még.Sokat fáj a hasam két oldalt,alhasomnál és a petefészkemnél.Esténként megéhezem pedig én nem akarok enni.Sokat járok pisilni.Pár napja sokat alszom van mikor felse tudok kellni anyira álmos vagyok.Fáradékony vagyok.Tegnap tapogattam a hasam és valami csomot éreztem és a méhem mintha megnőt volna egy kicsit.Melleim néha fájnak.Szerintetek?Baba vagy csak késik vagy hormonzavar okoza?
2009. febr. 15. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit írsz nagyon terhességnek tűnik, szerintem minden alapod megvan arra, hogy tesztelj. Reggel lehetőleg. a vér meg beágyazódásra is utalhat. Drukkolok, hogy baba legyen a dologban!
2009. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem,hogy baba mert már rég várunk rá.Hormonzavar is okozhatja a tüneteket?De végülis a sűrű pisilés nem hinném hogy hormonzavar okozná.Nem?
2009. febr. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!