Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babapopsi törlőkendőt, kenőcsö...

Babapopsi törlőkendőt, kenőcsöt, tusfurdőt ugyanolyat kellene használni, vagy lehetnek eltérőek a márkák?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a pici, csak érdeklődöm, hogy jobb e úgy, ha minden egyfajta márkával rendelkezik. Melyik a legjobb? Nekem a neogranormont ajánlották.
2009. ápr. 24. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az sem rossz,de eleinte érdemesebb a gyógyszertári cuccokat használni. Amúgy nem fontos ugyanaz a márka. Szerintem. :)
2009. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Törlökendöböl nekem a dm.-es jön be/sensitive/,fürdető eddig gyógyszertári volt/amit doki irt/,most kezdtük el használni dm.-est,/azt kaptuk/,kenöcsnek én nappal gyógyszertárit használok,éjjelre bhepantent.Szerintem elösször a felírtat használd,aztán meglátod,milyen a babád böre.Szerintem ahány válasz,annyi féle lesz.Ki kell tapasztalnod.Én pl. törlökendőböl rengeteg félét kipróbáltam,de ez jött be árban, és minöségben.

Nem tudom mikorra várod,de könnyű szülést!

2009. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Neogranormonnak a popsikenőcse jó, de a testápolója förtelmes. De eleinte úgyis a gyógyszertárit érdemes használni. Popsitörlőből a nagy márkákon kívül a DM-es jó, de a többi olcsóbbat nem ajánlom.
2009. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vedd meg előre ezeket a dolgokat, mert a gyerekorvos úgyis felír mindent, ha megszületik. Használat során aztán majd eldöntöd, hogy mi válik be.

A különböző márkákat én is úgy gondolom, hogy lehet keverni, különbözőeket használunk mi is.

2009. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2009. ápr. 24. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én a kórházi napokra vettem Bephanten kenőcsöt,az jó volt a mellbimbóra is.Majd a gyógyszertári (felírt) fürdető,popsikrém volt,több mint 2-3 hónapig....majd mivel száraz a bőre naturland-körömvirág babakrémet használunk és most hogy lassan 6 hónapos lesz használjuk a gabi fürdetőt,hintőport.

törlőkendőből nekem is a dm sensitiv ami bevált.

2009. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mkinek más jön be. Szerintem sem kell előre megvenned a dolgokat, bár a kórházba vinned kell p.törlőt, pelenkát, esetleg krémet is.

Nekünk ezek jöttek be:

Pelenka: Libero, Rossmann Babydream, Lidl Sevena. Vki esküszik a lila Tesco-sra, a Lidl Toujous-ra; és a DM-es, Müller-es s.m.-ra is.

Popsikrém: nekem a patikaitól hidegrázásom volt, Sudocrem-et használunk, nagyon gazdaságos, 250 g kb fél évig elég. Jó még a Bepanthen, Neogranormon is, de nekem a Johnsonéval sem volt bajom.

Fürdető: a gyógyszertárit utáltam, a kórházban sárga kupakos Johnson-t használtak, így mi itthon is ezzel fürdünk. Próbáltuk a Gabi Édes Álom nevűjét is, mert tetszett az illata, de a lányom foltos lett tőle, bőrgyógyász írt rá krémet.

Popsitörlő: Johnson extra protection nevűt használunk (zöld-rózsaszín csomagolású), mert ennek jó a téphetősége, az illata, a nedvessége.

Próbáltunk Niveát (jó vastag, jó az illata, nem elég nedves), Rossmann Babydream-et (jó az illata, nem jó a téphetősége), Lidl Cien-t (nem jó illat), Pampers-t (nem jó vastagság, téphetőség), Neogranormon-t (nem jó az illata, de jó a minősége), Tesco Sensitive-et (sörszagú!!),... Hű, nem tudom, h mit még!

Persze ez mind az én tapasztalatom, másnak biztosan más jön be. Valószínű, h babától és anyukától is függ.

Elvileg a gyógyszertári a legolcsóbb, és jó is. Meg persze magadnak kell kitapasztalnod.

Mielőtt még azt mondanák, h finnyás vagyok, leírom, h a p.krémünk csomós volt, zsírszagú, és sárga, a fürdőkrém meg vízben oldva sem tetszett. Amúgy én is azt használtam volna.

Jó válogatást kívánok, és jó egészséget, könnyű szülést!

2009. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!