Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki szeretne babát, az...

Ha valaki szeretne babát, az hogyan oldja meg hogy ne görcsöljön annyira rá a témára?

Figyelt kérdés
Én már nem tudok mit kitalálni, egész nap a babán jár az eszem... :( Tudom hogy nem szabadna... MIT CSINÁLJAK??
2008. febr. 1. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én is vok vele. Mindenki csak azt mondogatja, hogy foglaljam el magam valamivel, de a fenében is ...olyan nehéz. Gyakran éjszaka is alig birok elaludni ez miatt. De szerintem mindkettőnknek valahogy meg kéne nyugodni. Bocs, hogy én is panaszkodom.
2008. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Megértelek, mert én is nagyon akrartam. 1 hónapja próbálkoztunk már, de én mindig tesztet csináltam, holott tudtam hogy nem is vagyok terhes. Majd megfogadtam, hogy nem fogom számolgatni a napokat, próbáltam a figyelmemet másra terelni, majd a következő hónap végén nem jött meg és ott volt a 2 csík a teszten. Akkor legyetek együtt amikor jól esik. Meglátod egyszer, mikor majd nem is várod, sikerülni fog. Ha stresszelesz ezzel befolyásolod a peteérésedet és a megtermékenyíthetőségedet. Hidd el. Nyugalom és lesz majd eredménye. Majd szorítok :-)

Üdv. egy 23 hetes kismama

2008. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást,de mivel tereljem el a figyelmemet?
2008. febr. 1. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hónapokig görcsöltem a "témán". Aztán egyszer csak jött egy gondolat, hogy nem görcsölök rajta tovább hiszen minél jobban akarom annál inkább nem sikerül. Ez a legnehezebb pont, hogy ki tudd mondani hogy minden legyen úgy ahogy lennie kell. Ha eljutsz erre a pontra akkor fogod megérteni, hogy mivel is tereld el a gondolatod. Erre nincs semmi jó tanács. Neked kell meghozni a döntést, hogy nem görcsölsz tovább. Miután én is elhatároztam ezeket akkor sikerült nekem is teherbe esnem.

Sok türelmet és kitartás kivánok!

2008. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs valami olyan dolog, ami eltereli a figyelmedet: munka, hobbi, akkor próbálj magadnak keresni valami elfoglaltásot: tanfolyam, regény, tánc, buli, akármi...

Nekünk ez a próbálkozás 3. hónapja, de úgy érzem, nem vagyok rágörcsölve, mert a munkám, a hobbim, a háztartás + sok egyéb leköt. Ha pedig a párommal vagyunk együtt eszembe sem jut, hogy éppen bébiprodukt van. Szeressétek egymást! Remélem, hamarosan én is + eredményről számolhatok be...

2008. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én úgy fogtam fel,hogy majd jön ha jönni akar!Azért én is sokat gondoltam rá,vártam,hogy megbetegszem e!Próbálj meg arra gondolni,ha nem most jön össze,akkor annak biztos oka van!Pár hónapon belül jönni fog,amikor neki a legjobb!:)Addig meg élvezd tovább utolsó baba nélküli hónapjaid,heteid!:)Menj el fürdeni valahova,azt utánna már úgysem teheted meg!:)Fogadd el,hogy nem akkor jön amikor te akarod,hanem amikor ő akar!Akkor viszont csodás érzés lesz!:)Mi az a pár hónap az eltelt évekhez képest?!Nem is beszélve a vele eltöldendő évekhez képest!:)
2008. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, alkati kérdés, hogy rágörcsölsz, vagy a természetre bízod. Intelligencia kérdése viszont, hogy felismerd, egyedül képes vagy-e egyáltalán kezelni a helyzetet vagy szükséged van reális külső szemre. Ha nincs olyan ember a barátaid vagy rokonaid között, akivel valóban őszintén, magadnak sem hazudozva beszélhetnél arról, valójában miért éled át görcsként, kényszerként a gyerekakarást, hívj fel egy pszichológust a telefonkönyvből és menj el néhányszor. Lehet hogy fogsz fizetni néhány ezer forintod de esetleg megmented a kapcsolatodat. Lehet, hogy Neked egyszerűen csak könnyebb egy vadidegennel beszélgetni intim dolgokról, mint ismerősökkel megosztani hálószobatitkokat. Kizárólag Te tudod megoldani, hogy az életedet tartalmasnak éld meg és ne a gyerektől várd, hogy a napjaid hasznossá váljanak. Külön nehéz a helyzeted, ha a környezeted is nyomást gyakorol a jószándék látszatával "Na , van már bébi?" ismtelgetéssel. Szóval, senki sem fog választ adni a kérdésedre, kizárólag öngyógyítással tudsz célt érni. Senki másnak a módszere nem fog beválni Nálad, mert Te egy másik ember vagy, itt nincsenek klisék. Találd ki a Te módszeredet.
2008. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ugyanebben a cipőben járok a 9. hónapja. Én most azt találtam ki, hogy tök jó recepteket (sütiket, nem annyira hizlalósakat) próbálok ki, ha gondolod, veled is megosztom őket, plusz azt fogom csinálni ettől a hónaptól kezdve, hogy ha az esetleg elmaradó menstruáció első vagy második napján nem pozitív a teszt, akkor úgy veszem, hogy meg fog jönni, nem reménykedem. Ugyanis ebben a hónapban egy héttel később jött meg és nagyon kiborultam! Nem élem bele magam még egyszer ennyire (az előző módszer segítségével)! Szia Sok sikert! Ja, nekem néhány kérdéssel lejjebb ajánlottak teákat! Olvasd el!
2008. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!