Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ultrahang van amikor...

Milyen ultrahang van amikor megnézik hogy van-e peteérésem? Hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A peteérés vizsgálata mindig hüvelyi ultrahanggal történik.Legalábbis én nem hallottam hasiról ilyen esetben.
2011. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig hüvelyi
2011. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont most akartam ezt megkérdezni. Megelőztél. :)))

Egyébként teljesen azt hittem hasi UH lesz, még jó hogy utánaolvastam.

2011. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen hüvelyi, de itt azt látják, hogy van e domináns tüsződ, és ha van akkor mekkorák..18mm-től elvileg jó, de inkább 25 körül az igazi..
2011. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a folliculometria hasi uh volt.
2011. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. 2008-ban már voltam ilyen vizsgálaton, akkor hasi uh volt, de most úgy halottam már nem úgy csinálják, és tényleg most hüvelyi volt. Pedig ugyan az a kórház, és ugyanaz a doki csinálta.
2011. febr. 23. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig hasi volt. Állítólag telt húgyhólyaggal ugyanannyira hatásos, mint a hüvelyi.
2011. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!