Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Volt úgy valaki...

Kismamák! Volt úgy valaki közületek, hogy 3. napja késett, reggeli pisiból (2 órás volt) negatívat tesztelt? Tuti volt peteérésem volt ultrahang is, de most nem jött meg. Nagyon örülnénk a babának, csak ez a negatív teszt aggaszt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem két napja késik, és reggel - lett a tesztem, szóval engem is érdekelne a válasz... Bocs az offért.
2009. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy hét késést vártam meg, és akkor lett pozitív a tesztem. Sokan vannak, akiknek nem rögtön mutatja ki a teszt, no meg az sem mindegy, milyen érzékenységű volt. Várjatok pár napot, ha nem jön meg, akkor újra teszt. Drukkolok!

14+5

2009. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 nap után lett poz a teszt, akkor is nagyon nagyon halvány, másnap még halványabb, de voltam dokinál pár napra rá, aki megerősítette hogy terhes vagyok!!!Sztem várj még pár napot és tesztelj újra! 25 hetes km
2009. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 nappal a késés után lett halvány tesztem.Várj még egy pár napot és tesztelj újból egy érzékeny teszttel.
2009. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna ma reggel megjött :( ! Azért köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!