Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 24-25-26 körülre nem...

Aki 24-25-26 körülre nem várja, tapasztalt már jeleket? Miket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 14:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

én még nem merek tesztelni, amjd csak vasárnap, de nagyon fáradékony vagyok, és rettentő tehénízűnek érzem a tejet (az előző két terhességemnél is ez volt az első pár hónapban)

Úgyhogy bizakodok

Szerintem még korai a tesztelgetés, úgyhogy mindenkinek fel a fejjel!

Majd meglátjuk

2011. febr. 22. 10:47
 22/25 anonim ***** válasza:
második vok.Megjött:(((
2011. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Másodiknak: :(((

De ne csüggedj! Új hónap, új remény! Szerintem nekem is meg fog jönni. :(

14:48-as voltam.

2011. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én rengetek tünetet érzek magamon,még soha nem éreztem ilyeneket. Szédülés,émelygés,alhasi fájdalmak,levertség,sírás, szóval ez már túl sok és még a megszokott menzesz előtti dolgaimat nem is soroltam. Nem volt eddig jellemző rám,hogy tüneteket produkáljak,sőt inkább mindig biztos vagyok benne,hogy meg fog jönni. Ez most valahogy más,de nagyon félek hogy eljutottam arra a szintre,amikor már bemeséli az ember magának az érzéseket. A párom szerint sikerült(soha nem mondott ilyet),a barátnőm szerint sokat gondolok rá,és csak ezért érzek ilyeneket. No,de pár nap és kiderül....


Aki már túl van ezen a cikluson annak fel a fejjel. A következő hónapban mindent bele.....!

2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja S voltam!
2011. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!