Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 24-25-26 körülre nem...

Aki 24-25-26 körülre nem várja, tapasztalt már jeleket? Miket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 14:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Második megint.Csak az első hónap és már fent vagy a gyakori kérdéseken:)?én fél év mulva jöttem ide fel és sajna már két éve a teherbeesés oldalon vagyok:(Ezzel azt akarom mondani hogy ne izgulj,sikerülni fog ugyis.Na remélem érthetően irtam:)
2011. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Szia, én 24-re nem várom, 29 vagyok, és első lenne. MA nem bírtam, teszteltem, de sajna nega. Reménykedem, hogy korai volt. A hasam szúrkálgatott tegnap,amit nem szokott.


Szurkolok midenkinek:)

2011. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

kb két hete vagyok fenn, "kiváncsiskodni"

Azért nem vagyok "amatőr", 3. baba lenne :)

2011. febr. 21. 15:01
 14/25 anonim ***** válasza:

14:59-es! Mivel teszteltél negatívat? Én a másik tesztelgetős vagyok... :) A 14:48-as.

Kedves kérdező, én is két hete kiváncsiskodok itt, pedig ez az első hónapunk. :) Én 2. bébire várok.

2011. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Második.Huuu már a harmadik?!Akkor télleg nem vagy amatőr:)sok sikert!
2011. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Szia 14:48-as! Én X-epilt használtam.
2011. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én is... Holnap reggel vaterás one step.... Bele fogok őrülni.... 14:48-as voltam :)
2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok,első babára várunk. 25-re nem várom,de biztos késik,mert a pé.-m is csúszott ebben a hónapban,vagy remélhetőleg meg sem jön. Tüneteim vannak: volt hasszurka,nagyon jó étvágy,fura szagokat érzek,2napja folyamatos enyhe menstruációs görcs,és vannak még de azok a mensi előtt is szoktak. No majd meglátjuk .... Mindenkinek szurkolok!
2011. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14:48-as vagyok. Ma reggel csináltam vaterás one step tesztet... Negatív lett ez is. Szóval szerintem senki nem lakik a pocakomban...10-es érzékenységű, annak azért már egy halovány pozit kellett volna mutatnia, ha nem vagyok egyedül. Kicsit ( talán a kicsitnél jobban) elkendődtem. Nem tesztelek többet, majd ha nem jön meg, akkor hétvégén. Csak azt nem tudom mitől szakad le a derekam, ami nem szokott, és mitől émelygek, bár utóbbi lehet a rágörcsöléstől is... Aztán írjatok, ha valaki tesztelt közületek végre egy pozit! Nagyon szorítok mindenkinek!!!!
2011. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Sziasztok 14:59 vagyok, én nem tesztelek többet, amíg nem késik legalább két napot,ha kibírom:)

Ma reggel enyhe mensis görcseim voltak, és elkezdett fájni a mellem, szóval szerintem ez a hónap sem volt eredményes.

A doki szerint minden rendben, de akkor miért nem jön össze?

Gondolom ezt nemcsak én kérdezgetem magamtól....

2011. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!