Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit tud tenni azellen hogy...

Ki mit tud tenni azellen hogy ne görcsöljön rá a babatémára?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy missed-abom a nyáron,12hetesen elveszítettem a kisbabámat:(Másfél év alatt fogant meg.

Már 3 honapja ujra probálkozunk de nagyon rágörcsölök a babatémára.Minden rendben velem és a Párommal is,azért szedek clostit meg kapok tüszörepesztöt.Mit tegyek hogy ne mindig ezen járjon az agyam?Főleg mikor a napokat kell számolni a gyogyszerek miatt!

Köszönöm!


2011. febr. 18. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

csinálj egyolyan hónapot, hogy ha kell szedd a gyógyszereket, de ezen kívül ne csinálj mást!

Ne hőmérőzz, ne számolgass, 2naponta min legyetek együtt, ha eszedbe jut a téma, tereld el a gondolataid, találj ki vmi agylefogó hobbit.

A 2. nekem is akkor jött össze, mikor nem görcsöltem. Előtte 8hónapig görcsöltem, aztán kiengedtem és összejött

2011. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Probálom de nagyon nehéz!A kisbabám is akkor sikerült amikor nem gondoltam rá de sajnos nem akart velünk maradni:(
2011. febr. 18. 15:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak ilyen kevesen vagytok aki nem görcsöl rá a témára.Jo nektek,én sajnos igen.
2011. febr. 21. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!