Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2011 júniustól babacsinálás?...

2011 júniustól babacsinálás? Ki tart velem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 11:32
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Amikor megszülted a babát, élt?
2011. febr. 18. 16:54
 12/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szeretnék a kisfiamnak kistesót. Jó lenne júniusban elkezdeni a "projektet". Akkor lesz 1 éves a kisfiam. Viszont most sajnos nem állunk túl jól anyagilag. Emiatt a férjem nem repes az ötletért. Valamint az eddigi terhességeim nagyon problémásak voltak. (mi is elvesztettünk egy babát a 31. héten, és egy másikat a 6. héten, mire kiderült, hogy mi a baj) Végig veszélyeztetett voltam. Így ez is kicsit visszatartja a férjemet. Ettől függetlenül én mégis szeretném. És jó lenne az idén összehozni, mert fiatalabbak és egészségesebbek sem leszünk. A doki is azt mondta, hogy 2 évnél ne nagyon legyen több a 2 gyerek között. Azaz ne várjunk túl sokáig. Persze az anyagiak miatt lehet, hogy csúszni fog a dolog.
2011. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

konkrétan amikor megszületett,már nem élt.De tudom,mikor rúgta az utolsót.azóta is érzem....

Kedves utolsó:megkérdezhetem,hogy mi volt a baj a 2 terhességeddel?Ha van kedved,írhatnál privit is.Nagyon szívesen beszélnék Veled

2011. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Írtam privit.
2011. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

mi is május-júniusban indulunk neki a 3.bébinek!!!

:-)

Hajrá lányok, mindenkinek soksikert és jó babásodást!

2011. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék én is hozzátok,mi is úgy tervezzük a párommal,hogy június környékén belevágunk a fogi gátlót egy hónapja abbahagytam,készülök venni valamilyen terhesvitamint.Annyira várom már....
2011. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Na két napja elkezdtem szedni folsavat! Nekünk már csak két hónap is belekezdhetünk. Nagyon várom már!:))
2011. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szia utolsó!Csak folsavat szedsz?Mert én is azon gondolkozom melyiket kezdjem el szedni van aki azt mondja a folsav is elég nem fontos a terhesvitamin.
2011. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én valami Eurovit nevű folsav tablettát vettem. Napi két szemet eszem! Egyébként én nem kifejezett terhesvitamint fogok szedni, hanem egy komplex vitamin tablettát. A dokim azt mondta, hogy szedhetem terhesvitamin helyett, csak szedjek hozzá folsavat!
2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mi májusban kezdjük,és a 3. baba lesz...az előző 2 gyerkőcünk elsőre összejött,remélem júniusban már + lesz a tesztem.
2011. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!