Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2011 júniustól babacsinálás?...

2011 júniustól babacsinálás? Ki tart velem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 11:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia! Mi áprilisban kezdjük, de azért veled tarthatok?
2011. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%

Mármint segítsek megcsinálni???

:O

2011. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mi is akkor kezdjük a tervek szerint:)
2011. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mi májusra tervezzük, de lehet átcsúszunk:)
2011. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Persze, hogy velem tarthattok! :D
2011. febr. 17. 14:55
 6/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én már nagyon várom,hogy végre élesben is belefoghassunk, a babát meg még jobban! Remélem minden rendben is lesz! Most mondta a dokim, hogy kezdhetek folsavat szedni! Ti szedtek valamit?
2011. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok és már az alapok is megvannak! Nagyon várjuk!
2011. febr. 17. 15:04
 8/30 anonim ***** válasza:
mi áprilisban kezdjük.októberben vesztettünk el egy 21hetes kislányt,van már egy 2éves fiunk.remélem hamar összejön és most minden rendben lesz.femibiont kezdem el március elején,párom e vitamint és majd cickafark és palástfű teát iszok.
2011. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Fogadd őszinte részvétem! Mi történt a babával?
2011. febr. 18. 12:14
 10/30 anonim ***** válasza:

18.héten vették észre,hogy bal és jobb szívfél aránya nem megfelelő.ez egy 4ds uhon volt.elmentünk a Sote 1re,ott már veséjével és belekkel is gondokat láttak.magzatvízvételt javasoltak,ami megállapította a 13-as triszómiát,Patau szindrómát.Meg kellett szakítani a terhességet.....

Mindenkinek azt tanácsolom,hogy ne sajnálja a pénzt a vizsgálatokra.Az sztk-kban lévő ultrahang gépek nem érnek semmit....Olyan helyet keressetek,ahol nagyon modern gépek vannak.Mi a 9.hét környékén szeretnénk majd megcsináltatni a méhlepény mintavételt,mert ha baj lenne,akkor még elveszik a babát és nem kell újra megszülnöm.azt nem bírnám.....

Ez a vizsgálat kockázatos,de a legkorábban és a legpontosabban ad genetikai térképet a babáról.Mellesleg 60.000ft körül van,de Pesten sok kórház csinálja ingyen,ha odajársz terhes gondozásra.MI a Bajcsyba fogunk valószínűleg.Sote lenne a legjobb,de oda nem tudom betenni a lábam....

2011. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!